Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szakitas utani szenvdesbol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakitas utani szenvdesbol hogyan jojjek ki?

Figyelt kérdés
Szakitottunk a baratommal egy 2 eves kapcsolatnak lett vege ami igazan komoly volt. De a vegen mar nem ereztem azt hogy boldog mellettem.. es en sem voltam mar az.. igy vege lett.. megis nem tudom mit kezdjek magammal hogy eltrreljem a gondolataimat.. talakozok vele kb 1 het mulva es megszeretnem mutatni neki hogy milyen jol nezek ki es milyen boldog vagyok ugymond nelkule.. szerintetek van ertelme ennek a megmutatas dolognak? Vagy csak probaljam majd fogyelmen kivul hagyni miket mond? Nem tudom egyszeruen hogy reagaljak ha latom majd.. kerlek segitsetek.. nektek mi valt be ?
2014. okt. 15. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
egyáltalán minek kell vele találkozni ??? Ez a megmutatás dolog meg baromság, egy 2 éves kapcsolat után szerintem vagytok olyan viszonyban, hogy nem kell leplezned előtte a valódi érzelmeidet... Miért kéne azt mutatni, hogy egyáltalán nem viselt meg, hogy vége a szerelemnek, miért kéne, hoyg azt higyje szinte jégből vagy ?
2014. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert mind a ketten nagyon erzelmesek vagyunk. Megbeszeltuk hogy talakozunk es igy megyunk tovabb a sajat utunkon. Viszont tudom hogy siras lesz a vege mind a kettonknek es nem akarom hogy az utolso talalkozas is a rosszrol szoljon..
2014. okt. 15. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!