Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hagyjuk egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hagyjuk egymást végleg?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a baràtommal màr több mint egy ève az elején minden jól ment de pàr hónapja megvàltoztak a dolgok. Màr nem mutatjuk ki egymàsnak hogy szeretjük egymàst inkàbb csak a megszokàs van nàlunk és még azt tudni kell hogy elèg sokat is veszekszünk apró dolgokon is annyira hogy napokon keresztül nem szòlunk egymàshoz. Szinte semmiben nem tudunk màr megegyezni sem .. és mind a ketten nagyon akaratosak vagyunk a màsikkal szemben.. Lehet ezen még javítani vagy inkàbb lèpjünk tovàbb?

20L


2014. okt. 15. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépjetek tovább szerintem. Ha nem tudtok semmiben megegyezni, nem kell erőltetni. Veszekedni-vitatkozni mindenki szokott, de az igazi rendes kapcsolatban az emberek megbocsátanak egymásnak, megpróbálják megbeszélni, kompromisszumot kötnek és mindkét fél boldog lesz. Ha mindketten csak b..ztatjátok egymást, lépjetek ki! Egy év még nem olyan sok, ne várjatok tovább, mert csak rosszabb lesz.
2014. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval!
2014. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!
2014. okt. 15. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!