Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztos vagyok benne hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos vagyok benne hogy nem csak szexet akar, de túl nagy a korkülönbség ezért tiltanak tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátságnak indult, kezdetektől fogva nagyon jól kijöttünk, aztán jobban megismertük egymást, kiderült hogy tényleg egy hullámhosszon vagyunk és nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában, és most kezd átfordulni a dolog. Nem csajozós, nem komolytalan típus. Nem nyomul, nem célozgat. Tudom milyen az ha egy fiú csak a szexre hajt, és ő egyértelműen nem ilyen.

Viszont anyám, aki amúgy mindenkiben a legrosszabbat látja, határozottan ellenzi a dolgot, sőt nem enged el vele kettesben sehová. Szerinte csak ki akar használni. Bántó dolgokat mond róla amit én nehezen viselek. Nem lehet vele beszélni se. Különböző okokból amiket nem részletezek most, titkolni sem tudom az ügyet. Ismeri amúgy a fiút, és elsőre nem volt vele semmi baja, jól elbeszélgettek, csak mióta megneszelte...


Szerintetek mit tegyek? Nem számítottam ilyen szintű ellenállásra.


18L 31F



2014. okt. 15. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
31 éves manust hagyjal mar békén bmeg :DDD
2014. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ment a piros mancs. :) Elfelejtettem odaírni hogy ILYEN válaszokra nem vagyok kíváncsi, ugyanis pont nem ti fogtok meggyőzni.
2014. okt. 15. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Hűha! Jól kib*sztál az #1 -sel! Biztos nem is tud majd szegény aludni! XDD

Mit gondolsz mit akar egy 31 éves FÉRFI egy 18 éves gyereklánytól?Biztos feleségül vesz..

2014. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem enged el anyád? Felnőtt ember vagy.
2014. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!