Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal alig mozdulunk ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal alig mozdulunk ki otthonról. Állandóan tévézünk, amit nagyon nehezen viselek. Eltúlzom?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt,de mindennap feljön hozzám.Sajnos mire ideér,már nagyon fáradt.Munkából jön általában.Nekünk mindegy,hogy hétköznap,vagy hétvége mindig van indok,hogy miért nem mozdulunk ki.Állandóan összebújva akar tévézgetni,ami szép tőle,de mindennap már egy kicsit unalmas.Ráadásul ha valamelyik barát megkéri,hogy menjen vele ide-oda nekik egyből ugrik.Én meg csak a folyamatos visszautasítást kapom tőle ezügyben.Szabályosan vitázni kell vele,hogy mozduljunk már ki valahova.Nem vagyunk már csitrik,dolgozunk mindketten,pénz is lenne rá.Egyre több a konfliktus ez miatt.Értelmes válaszokat várok.
2014. okt. 15. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
szervezz akkor programot,ne keljen már kutyaként hurcolászni a nőket,mert kaparja az ajtót.
2014. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szégyel téged!
2014. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:
tömeg undora van
2014. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem túlzod el. Én is így voltam az előző kapcsolatomban. Mindenkivel hajlandó volt elmenni akárhova, kivéve velem. Annyi a különbség hogy én vagyok a kandúr és ő volt a lány.
2014. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En kitalalok programot, pl. menjunk el kajalni, uljonk be valahova es nezelodjunk, vagy uszodaba, vagy el csalom egy nagy bevasarlo kozpontba. De fizess be neki egy 3 napos wellnes hetvegere..lepd meg vele, nem fog ellent mondani.
2014. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kedves első válaszoló:Mondjuk attól,hogy szervezek magamnak külön programot,(amit szoktam is)talán még lenne igényem a közöshöz is.Tipikus pasi válaszoló vagy.Talán te is belekényelmesedtél a kapcsolatodba?
2014. okt. 15. 22:12
 7/10 anonim ***** válasza:
miért nem kérdezed meg ?:Dtudom ez hülye válasz de a legértelmesebb mind közül::D
2014. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
ne magadnak b+,közöset!,sok eszed van neked is.Nem csoda hogy inkább elrejtve tart
2014. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:D Mondjuk a szövegértéssel nálad is van némi probléma..Te sem lehetsz egy nagy IQ bajnok.:D Elrejtve? Muhaha.. Ez jó,és tetszik!Már megérte kitenni a kérdést.
2014. okt. 15. 22:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos,és haszontalan válaszokat is!
2014. okt. 15. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!