Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » OLVASSÁTOK EL FONTOS!? Barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OLVASSÁTOK EL FONTOS!? Barátnőről van szó.

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a párommal(17/L) és nem rég tudtam meg a legjobb barátjátol hogy már 5 pasin tul van rajtam kivül, tehát 16 éves koráig 5en húzták meg. Velem hűséges 100%ig biztos vagyok benne, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, hogy 5en már túl vannak rajta... folyamat látja, hogy van valami bajom vele, de nem akarom elmondani, hogy mi bánt mert akkor ő lenne megbántva és azt nem akarom mert szeretem. mit tegyek? igy előbb utobb megőrülök...

2014. okt. 15. 22:30
1 2
 1/14 Jázi :) ***** válasza:

És az biztos,hogy jó az infó?

Nem lehet,hogy a barátnője nem is olyan jó barátnő?

2014. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
keress mást...
2014. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
biztos az infó, meg kérdeztem tőle, hogy igaz-e
2014. okt. 15. 22:32
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
17 évesen tényleg gáz,DE ! Semmi közöd hozzá,mit csinált előtted.Az ő múltja,az ő magánügye.Ne is mondj neki semmit!Vegyél nagy levegőt és dolgozd fel!
2014. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Csak öt? Örülj hogy nem harminc a létszám.
2014. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy én nem is akarok foglalkozni ezzel, de nem tudom lenyelni, mindig arra gondolok, hogy velük jobbvolt, és az a baj h vizuális tipus vagyok nagyon és rendesen elképzelem hogy az exei, akiket persze ismerek, csókolgatják stbstb...
2014. okt. 15. 22:35
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a te agyaddal van baj,pajtás! Nem lehetsz féltékeny a múltra!
2014. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ne foglalkozz a multjaval. Akkor meg te nem voltal neki semmi kozod hozza
2014. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
jólvan, köszönöm a válaszokat. remélem túl tudom tenni rajta magam előbb utóbb
2014. okt. 15. 22:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Éretlen vagy még. Ne az első akarj lenni nála, hanem az utolsó. ;)
2014. okt. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!