Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb baratnom korhazban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb baratnom korhazban van egy fiu miatt mit tehetnek? : //

Figyelt kérdés
Nagyon kivan szegeny, szeretnem valahogy felviditani de nem tudom hogy csak azt latom hogy szenved, probaltam beszelni a fiuval, nem tudom mennyire lehet adni a szavara, de nagyon sajnalom a lanyt a mostani allapota miatt, terhes is es nem tudom hogy segithetnek?
2014. okt. 15. 23:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jahhh igen en is lany vagyok :D
2014. okt. 15. 23:27
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Legjobban úgy ha támogatod amennyire tudod.

Kezdetnek látogasd meg.

2014. okt. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Érezze hogy rád mindig számíthat és meg bízhat benned teljes mértékben. Hallgasd meg, adj neki tanácsot ha tudsz. :)
2014. okt. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Voltam ma bent nala, holnap engedik ki elvileg, de azt mondta nem akar menni sehova es nem kivancsi senkire csak azzal a fiuval akar beszelni de szerintem igy magaba fog roskadni
2014. okt. 15. 23:30
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
De szép életképek ezek. Terhe a csaj, az apa sehol sincs, úgy látszik mindenki hülye.
2014. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Fuhhhh most aztan de megmondtad, annyira undoritoan viselkednek egyes emberek. oszinten ha valaki teherbe esik es az elejen megakarjak tartani mit csinaljon? egyebkent el fogja vetetni.
2014. okt. 15. 23:33
 7/11 A kérdező kommentje:
Annyira rossz igy latni:( a szivem szakad meg, infuzion tartjak mert nem hajlando enni se egyedul azert engedik ki hogy elintezze az abortuszt, utana mar otthon folytathajta a hormonkezelest (nemtudom mit kapott gyogyszernek). egyaltalan nem igy ismertem meg regen szoval en meg hasonlo allapotban sem lattam soha
2014. okt. 15. 23:38
 8/11 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy a lányba ?
2014. okt. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

uuuuuristenxd

dehogyis. ennyire megdobbento azt latni hogy egy masik ember torodik a baratival? eleg ingerszegeny kornyezetben elhetsz.

2014. okt. 15. 23:45
 10/11 anonim ***** válasza:

De mégis mit vársz?

Van egy terhes lány, a barátnőjével az apa helyett, akiben megbízni se nagyon lehet, én is ledöbbentem.

De sajnos ez gyakori. Inkább örülj, hogy te ezen átmentél "külsős" ként. Remélem jobban fogsz pasit fogni, mint ő.

2014. okt. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!