Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogy látjátok?

Figyelt kérdés
Ha van egy lány akivel ismerkedsz, de csak a csókig jutsz el vele Mindezek mellett nagyon kívánod, vele akarsz lenni, de sajnos nem jön össze a dolog, és a kapcsolat hirtelen megszakad. Ha újra látnád a lányt mondjuk hetek múlva, akkor felkavarna a dolog? Újra vele akarnál lenni? Kívánnád? Vagy teljesen hidegen hagyna?
2014. okt. 16. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Folytatnám ott, ahol abba maradt!
2014. okt. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Többiek?
2014. okt. 16. 07:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a bajod az első válasszal? Amúgy meg ha úgy látod jónak, akkor zárd le, és lépj tovább... De az első válaszadó úgy érthette, hogy folytasd az udvarlást, hátha jól sül el.
2014. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teljesen jó volt az első válasz, csak több ember véleménye is érdekelne. Ennyi
2014. okt. 16. 08:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Én elfogadnám, hogy ennyi volt.


21/F

2014. okt. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem tudnék utána már ugyanúgy érezni iránta.. (ki tudja, lehet újra megcsinálná ugyanazt, mint előtte, arra viszont nem lenne szükségem.. ha nem kellettem neki akkor, miért kellenék később?)
2014. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki tetszik nem hagynám annyiba. Nem szoktam feladni. Volt rá példa hogy a kitartás meghozta a gyümölcsét.
2014. okt. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. okt. 16. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!