Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit éreztek, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit éreztek, amikor a barátnőtök soká ír vissza? (legyen az 1-2 óra vagy több)

Figyelt kérdés

Tudom, nem a virtuális világ alakítja a kapcsolatot, de a párommal gyakrabban tudunk így üzenetet váltva beszélni, mint találkozni.

Általában ő sokára szokott válaszolni, egyéb teendők vagy akármi miatt, én meg a teendők mellett akkor is próbálok rá időt szakítani és hamar visszaírni. Van hogy 1-2 óráig nem ír, én meg 10 perc, fél órán belül, vagy hamarabb visszaírok.



Én így eléggé vágyódok néha, hogy írjon már, és mi van ha nem jutok ilyenkor eszébe?


Egy kicsit meg kéne leckéztetnem, és hagynom, hogy ő is vágyódjon utánam?


2014. okt. 16. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

tanul

dolgozik

dolga van

nincs térerő

lemerült

nincs net

töke ki van veled - erre teszek 20e-t


megleckéztetni? jesszus, figyelj kislány, gondolom 14 vagy, szépen felnősz majd egyszer és majd akkor lesz neked kapcsolatod, egyelőre jegeld!

2014. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán utál írásban kommunikálni.
2014. okt. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja bocs jav: kisfiam
2014. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 csabika1971 ***** válasza:

Ezt csak te tudod. Mert le sem írtad mennyire komoly a kapcsolatotok, mennyi ideje tart, stb.

Ha részleteket nem meséled, miképpen alkossunk véleményt?

2014. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy átlèphetnèl a kőkorszakból az ókorba. Feltalálták az ingyenes online hanghìvást.
2014. okt. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nyugi van!

Csak az érdekelt, hogy mit kelt a fiúkban, amikor eltűnik a barátnőjük?

2014. okt. 16. 09:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Az eltűnik azt jelenti, hogy max reggel ír és aztán este 10-ig azt se tudod mi van vele, sőt, akár napokig. Az, hogy 1-2 óra múlva ír vissza, az nem eltűnés. Ugyan lány vagyok, de mi is szoktunk napközben beszélgetni, én van hogy 7-8 órán keresztül nem válaszolok ha nem jutok net közelbe, mert csak wifi van a telefonomon és ha dolgom van, akkor nem wifi spotot fogok kergetni, hogy jajj vajon mit írt. Felnőtt emberek vagyunk, kibírjuk egymás nélkül a munkanapot. Ráadásul gyakran van, hogy vagy egyikünk vagy a másikunk írja, hogy bocsi de a sok a meló, majd este beszélünk, és akkor nem is irkálunk a másiknak, max feljegyezzük ha valamit mondani akarunk nehogy elfelejtsük.
2014. okt. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Valószínűleg tanul, dolgozik, házimunkát lát el azaz segít otthon a szülőnek/testvér(ei)nek, sportol, edzése van, hangszeren játszik, boltban van, lemerült a telefon, nincsen internetkapcsolat nincs térerő, fürdik, eszik, alszik, TV-t néz, jógázik, kézen állni tanul, egyéb... Ha nagyon zavar hogy sokáig nem ír, mondd neki, hogy amikor olyan programja van, hogy nem tud/ nem akar írni közben, akkor előtte írjon annyit, hogy "pillanat mosogatok" vagy "pillanat Kémia TZ-t írok holnap tanulnom kell" vagy valami ilyesmit... De ezt oda-vissza, tehát ha Te sem tudsz írni, akkor Te is szólj neki... S akkor így nem lesz baj se Neked, se Neki! Remélem tudtam segíteni, ha gondolod írhatsz s beszélhetünk erről :)

Megleckéztetés pedig eszedbe ne jusson, mert azzal csak rontod a kapcsolatodat... Szeretetteli kapcsolatban nem szabad megleckéztetni... Meg kell beszélnetek!

2014. okt. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 October15 ***** válasza:
Eltűnik ?:D Ez nem eltűnés.. na mikor első bnőmről 3 hétig azt se tudtam, hogy lélegzik-e még mert éppen be depizett [nyilván indokolt volt ezért is hagytam annyiban] na az eltűnés volt :D az, hogy nem facebook függő az nem eltűnés.. amúgy meg legrosszabb esetben is felhívod és nem irkálsz.. annak mi fsz értelme van?
2014. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem veszi fel akkor arra gondolok egyből , hogy egy nagy benga néger tolja popsiba
2014. okt. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!