Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem ezt a lányt, viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hama8 kérdése:

Szeretem ezt a lányt, viszont nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés
Múlt héten szakított velem a barátnőm, egy olyan indokkal, hogy ''Nem velem van baj, hanem vele. Besokalt, zűrös az élete, rendbe akarja hozni, nem akar tönkre tenni'' nagyjából ennyi. Azóta nagyon rosszul vagyok, és napról napra egyre rosszabb lesz. Szeretném helyrehozni vele a kapcsolatomat, hiszen szeretem, viszont nem tudom, hogy ő szeret-e. Ezt ő maga sem tudja.
2014. okt. 16. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy szeretnél neki segíteni helyre hozni a dolgokat. ;)
2014. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megvolt :/
2014. okt. 16. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy végtelenül nagy sablonszöveg ha meg nem hagyja,hogy segíts neki vagy te döntsd el,hogy akarsz-e vele maradni akkor hagyd is csak kamuzott,hogy ne legyen neked annyira rossz.
2014. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy hazudott volna. A legnagyobb titkát is elárulta nekem.
2014. okt. 16. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen félt/nem akart megbántani, és kimondani: nem szeretlek már/meguntalak/nem tetszik ahogyan vislekedsz/nem egyezik a jövőképünk/akármi, ezért nem szeretnék veled tovább együtt lenni.

Szinte biztos, hogy ő már nem szeret téged, csak "szépen" akart megszabadulni tőled. Hagyd is ennyiben, lépj tovább ! :(

2014. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na és az, hogy ''Nem értem miért érzed úgy, hogy örökre elvesztettél. Nem veszítesz el engem''?
2014. okt. 16. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor azt írtam hogy kamuzott azt úgy értettem,hogy jó szándékból. Az és hogy a titkát elárulta azt jelenti,hogy fontos vagy a számára talán csak már nem szeret. Amit utoljára modntál pedig talán arra utal,hogy szertne a barátod lenni. Vagy scak tényleg gázos a helyzet és később szeretné folytatni.
2014. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!