Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek lefekeküdjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek lefekeküdjek vele?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok.Van egy srác akibe már egy éve szerelmes vagyok,devele csak kavarunk közbe vagyis nagyon ritkán kimegyünk s beszélgettünk és jól elvagyunk,csókolozzunk,én úgy érzem hogy nélkűle nem ér semmit az életem ,azt mondta ha lefekszem vele akkor össze is jöhetűnk hosszabb távra.

2014. okt. 16. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez elég átverős kihasználós szövegnek tűnik...


21F

2014. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet túl tartós a kapcsolat, ha szexel kezditek, de ti tudjátok...
2014. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta ha lefekszem vele akkor össze is jöhetűnk hosszabb távra"


Hát, ha ezek után te lefekszel vele, akkor úgy kell neked és megérdemled, ha esetleg a pasi pofára fog ejteni. Ez egy feltételhez kötött valami.

Felejtsd el, hogy lefeküdj vele, ha jót akarsz magadnak!



És a pasit is jó lenne ha kerülnéd, de ez csak egy jó tanács.

2014. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta ha lefekszem vele akkor össze is jöhetűnk hosszabb távra."......18 éves létedre nem lehetsz ennyire buta, nem látod, hogy csak ki akarja használni az érzéseidet amit iránta érzel és a helyzetet????

Lefogadom ha lefekszel vele, egy hét nem telik el és itt fogsz sìrni hogy, hogy lehetett ilyen szemét és használhatott ki.....csak meg akar dugni aztán szevasz, de ha ilyen ostoba vagy hogy nem látod, meg is érdemled....

2014. okt. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 éve vár... Ha szeretnél vele lefeküdni, akkor hajrá, ezt nem kapkodtad el. Abban viszont nem hiszek, hogy ebből hosszú távon bármi is lehetne.
2014. okt. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te ne szaporodj kerlek.
2014. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4-es

1. ne örülj :D lehet nem soká töröltetem magam :P majd annak örülj a többiekkel :D

2. ha Tarlós István lennél akkor tudnék róla hidd el :D

2014. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
NEEE! Inkább gyakorold a helyesírást!
2014. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!