Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/lányok nektek még eszetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok nektek még eszetekbe jut az exetek? Tetszik még nektek? Esetleg szeretitek még?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogyne. Igen. Igen.
2014. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem, nem ,nem
2014. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

első,és nemrosz érzés?

második,hát neked akkor jó lehet már:)

2014. okt. 16. 15:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Én minden volt barátnőmet ugyanúgy szeretem, és legtöbbjükkel legjobb baráti viszonyban vagyok... és h ez milyen érzés? képzeld el h tudod h a barátod/barátnőd épp mással van, olyan érzés^^
2014. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen eszembe jut, tetszik és szeretem nagyon... :/
2014. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Rossz érzés. Még abban a periódusban vagyok, hogy minden nap sírok és nem találom a helyem.
2014. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolso miota vagy szingli? :/
2014. okt. 16. 15:26
 8/13 anonim ***** válasza:

Mielőtt összejöttünk, sokáig egyszerűen barátok voltunk, összesen 9 évet töltöttünk így együtt. A kapcsolat lezárása után is sokáig keresett, ami nekem teher volt. Az álmaimban most is gyakran jelen van, de az szerencsére csak addig tart, amíg fel nem ébredek. Egyébként pont tegnap gondolkodtam azon, régi képek között kutakodva, hogy utoljára egy-két éve ismételtem át a velünk történteket, és inkább a jövőnek élek. Felvillanyozott a dolog, mert tényleg nagyon nehéz volt megszabadulni tőle.


Szóval nem. Nem is tetszik, nem is szeretem. Lettek azóta új exek is, de nekik meg pláne nincs semmi jelentőségük.

2014. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pár hete, nem látta értelmét a továbbiaknak. Én se látom most, csak én nem kettesben, hanem egyedül.
2014. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha valami van, ami rá emlékeztet, akkor persze, hogy eszembe jut. de csak úgy magamtól nem gondolok egyikre sem.

nem tetszik már egyik exem sem, egyiket láttam szakítás óta élőben is, mit ne mondjak... nem tett jót neki a szakítás, pedig ő dobott :D

szeretni meg pláne nem szeretem őket. a "legfrissebb" exet sem, de őt már a kapcsolat vége felé sem igazán szerettem, az előtte levők meg elég rég voltak már, hogy a feledés homályába vesszenek.


22/l

2014. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!