Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a párotok legidegesítőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a párotok legidegesítőbb szokása? És a tiétek az ő szemében?

Figyelt kérdés

Az enyém folyton össze vissza a lakásban hagyja a taknyos zsepiket, szívja a fogát kaja után és néha az alapból vicces és gusztustalan szokásai (pl eltudja böfögni az ABC-t) simán csak gusztustalanok..


Bennem az ő szemében..állandóan siettetem, nem tudok alkalmazkodni a ritmusához.


2014. okt. 16. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Az az 5 percet késős fajta a barátnőm.

Nekem nemtudom de talán,hogy kis dolgokon(mint pl az előző) úgy fel tudom húzni magam hogy repül ami a kezembe van és nagyon lassan tudok csak lenyugodni ilyenkor általában távozok.

2014. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor kivesz a szekrényből valamit és nyitva hagyja az ajtaját (párszor már lefejeltem),égve hagyja a lámpát mindenhol.
2014. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hirtelen haragu


Az enyem az o szemebe az hogy facebookozok, es a macskam.. hiaba taka3itok allandoan talal kietni valot sajnos az utolso szalg egy hosszu szoru macskanal keptelenseg osseszedni kopkodi a szort stb. De meg ha tenyleg ennyi lenne de csak rajatszik

L

2014. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mint résztvevő sajnos nem tudok hozzászólni a témához, de mint kívülálló látom, hogy a szüleim számára mi idegesítő szokás a párjuk részéről, mi készíti ki anyát, valamint apát.


Anya tudom hogy a falra mászik apa, a lakásban itt-ott hagyott zoknijaitól (mindig szidja, hogy csak egy mozdulat lenne összegöngyölni és pár m-t sétálva betenni a szennyesbe. Ha nagyon begurul, "megfenyegeti" hogy az udvaron végzik legközelebb a zoknik...eddig még nem tette meg) Nem szereti mikor valamin elgondolkodva cuppog egyet, szívja a fogát vagy nem tudom...Panaszkodik a rossz időérzékére, valamint arra hogy megígéri "fél óra és ott lesz", majd 2x ennyi idő múlva sem sikerül neki. Ilyenkor már nem az időérzékét szidja. Elmondása szerint "azzal még nem lenne baj" (most már...) "de akkor legalább ne ígérné meg hogy x idő és ott van" Nem szereti hogy feledékeny, hogy mindent 3x el kell mondania, hogy emiatt sokszor nem vesz meg valamit majd utólag a homlokára csapva közli hogy "ja téényleg, a tej" (pl) Valamint apa sokszor halogat, odáz el dolgokat, amit meg kéne javítani a ház körül. Ha erre később még is sor kerül, anya egy "na, csoda" kijelentéssel nyugtázza a munkát.


Apa tudom, hogy nem szereti ha anya sokáig nézi a TV-t, aztán másnap nehezen tudja kivakarni az ágyból. Nem szereti, hogy miután anya megígérte, "a kávé után felkel" a kávéval a kezében alszik el. Nehezményezi, hogy anya miatt "nem ehet olyan sok férfinak való húst" mert ő (és a család többi 5 női tagja) jobb szereti mellőzni a csülköt, bacont, hurkát és hasonló zsírban tucsogó ételt. (anyát pedig az idegesíti hogy "ő mindig csak zsíros kaját enne") Fel tudja nagyon idegesíteni, mikor anya "5 perc és megyek" valamint "de tényleg megyek" mondatai után fél órával sincs kész.Nem szereti hogy sokáig képes elbeszélgetni az időt mindenkivel, holott már menniük kéne tovább. Valamint apa, a család összes tagja, de főleg anya részéről találja kiakasztónak, hogy mennyire el tudunk szöszölni egy-egy vásárlás alkalmával...szerinte ezek "felesleges időtöltés"-ek és jobb minél rövidebbre zárni.


Hirtelen ennyi jutott eszembe...persze ilyenkor ezeket egymás után olvasva az embernek az jöhet le, hogy ezek mekkora gondok és mennyire rossz lehet egy ilyen kapcsolat, de mindegyikük részéről ugyanakkor ott van az értékes és értékelendő tulajdonság/szokás is. Mi, a gyerekek csak mosolygunk a "házaspáron" :)

Igen viccesen tudnak csipkelődni olykor...anya "oltásai" pedig nagyon találóak.


Mint mondtam, bár nem résztvevőként írtam mindezt, remélem nem gond. :)

18/L

2014. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor kifogy az érvekből, akkor magas hangon folyton visszamondja az utolsó mondatomat, a rendmánia, az, hogy sokat piszkál de azt utálja ha én viccelődök vele (szóval ő lefröcsölhet, de én ne fröcsöljek vissza).

Szerinte én "koszos" vagyok, gyerekes és makacs (vagy gyerekesen makacs).

2014. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem: hogy szerinte néha mániákusan precíz vagyok.Nála:

amikor nincs "top"-on, leül a tv elé bámulni ezeket a butyuta sorozatokat...

2014. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!