Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám közvetlenebbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám közvetlenebbé tenni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt, nagyon jól elvagyunk, de pont ez az hogy "elvagyunk" a másikkal.. Hiányzik a másik ha gy hétig nem látjuk stb de nem érzem azt az igazi közvetlenséget kettőnk között. Lehet korán is jöttünk ugymond össze, de az emberek kapcsolatban ismerik ki egymást leginkább.. Van köztünk korkülönbség, de nyilván én is megismerkedtem pár barátjával ez nem jelent gondot.. Szóval jól megvagyunk, de én kicsit közvetlenebb intenzívebb kapcsolatot szeretnék vele kialakítani :) ( Holnap meglepi vacsorát készítek neki szóval, aki nem értett félre annak nagyon örülnék ha segítene hogyan kezdhetném el ezt az egész folyamatot :) Priviket is szívesen fogadok! )
2014. okt. 16. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
érintések és közelség, ennyi kb, esetleg intimebb témák
2014. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi első:) Tapasztalatlan vagyok kapcsolatok terén, miről kérdezhetek ami célra vezet?
2014. okt. 16. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos van, aki alapjáraton zárkózottabb típus. :( Én személy szerint akármeddig próbálkoztam az ilyen srácokkal, igazán soha nem lett közvetlen a viszonyunk. :( De persze ne add fel! Mesélj bármiről, ami csak eszedbe jut, a lényeg, hogy csevegj, és éreztesd vele, hogy melletted feloldódhat. :))
2014. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!