Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ekkora suttyónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ekkora suttyónak lennie valakinek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 4 évig voltam együtt a barátnőmmel és miután szakítottunk(tam) nem sikerült békében elválnunk, ő felrótt nekem mindent ami csak a 4 évből eszébe jutott,hogy mindig is igénytelennek,gusztustalannak,csúnyának,balféknek tartott, egy igazi vesztesnek és így tovább és csak azért volt velem mert inkább ragaszkodott, de nem szerelemből.

Volt amit nem gondolt komolyan, de azt mondta,hogy már régóta volt benne egy kisebb undorérzete felém, meg hogy csúnyának is tart csak egyszerűen annyira ragaszkodott hozzám,hogy nem tudott otthagyni.

Mondhatjuk,hogy büdös k így úgy, és ne hallgassak rá, de annyira rosszul esik, és ráadásul bennem mindig is volt egy olyan érzet,hogy kevesebb vagyok másoknál,hogy egy pancser vagyok és hiába próbálok ez ellen tenni és ezt nem kimutatni,úgy érzem nem megy.

Ugyan úgy csúnyának érzem magam, és erre meg is kapom,hogy igen.

Eleve félek lányoknál kezdeményezni, de ezzel most sárba tiporta minden önbizalmam,teljesen reményt vesztett vagyok úgy érzem soha nem lesz másik,normális barátnőm mert mindenki ezt gondolja főleg,hogy még én is.


2014. okt. 16. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
a barátnőd véletlenül nem halak? (a horoszkópja, vagy rák?)
2014. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert szakítottatok, és hogy legyen valami, amivel felvághat. De attól még, hogy mérgében, elkeseredettségében mondta... lehet így gondolja. Csak most jött el az ideje, hogy ezt elmondja neked, mert már, úgysem számít neki semmit, ha megmondja, mivel nem dobod, vagy ilyenek és nem lesz belőle nagyobb gond, sőt...
2014. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De számomra inkább azon van a hangsúly,hogy ez így van, én már nem szeretem őt, nem az fáj igazán,hogy ezt ő mondta (persze az is) de inkább az,hogy ezt a visszaigazolsát kaptam egy lánytól, és akkor hogy merjek egy másiknál ekzdeméynezni?
2014. okt. 16. 19:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Próba szerencse !!
2014. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Győztesen akar kijönni az egészből, csakhogy itt nincsenek győztesek és vesztesek. Az ilyen ember buta.
2014. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen ri bancon én biztosan bosszút állnék. Az ilyen nyilvános megaláztatást érdemel.
2014. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Butaság. A csaj ha undorodott volna, nem maradt volna veled.
2014. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!