Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja vagyok együtt barátnőmmel és féltékeny vagyok. Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Szerintem tök feleslegesen vagyok féltékeny de mindig ha éppen nem ír hétköznap (csak hétvégén tudunk találkozni) akkor mindig arra gondolok biztos valami sráccal van... Tényleg nem olyan lány aki megcsalna meg szeret. A baj inkább velem lehet. Lehet hogy magamat becsülöm nagyon le és ezért gondolom azt hogy tuti megcsal. Szerintetek mit tudok szellem tenni? Kérlek, segítsetek! :(
2014. okt. 16. 20:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Ez ellen * nem szellem
2014. okt. 16. 20:25
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg Csernus doktort a youtube-on.Van egy előadása :Féltékenység és önbizalomhiány. Nagyon tanulságos.Nézd végig! http://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ
2014. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!