Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal szétmentünk én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal szétmentünk én egyedül maradtam a babámmal és anyummal, és felfogadott valakit aki tönkretett lelkileg és érzelmileg?

Figyelt kérdés

Május végén szétmentünk a párommal, megalázott már akkor is mikor megvolt a baba, veszekedett mindenért , mások előtt minden rongyos ribinek meg selejtnek rondaságnak elhordott, holott semmit sem ártottam neki.


És a lényeg! Utólag kiderült, hogy felfogadott egy férfit, hogy csábítson el, hogy szeressek bele, hogy tegyen úgy mintha tökéletes lenne, a gyermekem akkor majdnem 1 éves volt mintha már az apjának tekintette volna és teljesen levett a lábamról a kedvességével odafigyelésével, hogy megszerette a gyermekem törődött velünk, és a lányeg, hogy túl tökéletes volt minden,. boldog lettem vidám és szerelmes.


Majd 3 napja közölte velem, hogy most átadná az üdvözletét az ex páromtól, és elmondta hogy ki is ő. És h csak játék volt.


Tönkre akarom tenni a páromat és ezt a férfit is. De a férfinek se a nevét se a címét se semmit nem tudok róla mert minden csak kitalált volt.


Hogy tegyem túl magam ezen?



2014. okt. 16. 20:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Túl tökéletes. Na, itt kellett volna figyelni.
2014. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Jézusom! Meddig szédített a pasi?Mennyi ideig?
2014. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az kemény, anno valaki már mesélt ilyenről, de dúrva lehet ezt eljátszani...gondolom jó sokat kereshetett :)
2014. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
#1 ! Köszönjük Emese!
2014. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2014. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
több mint 4 hónapig. Tudta, hogy már eljutottam arra a szintre h teljesen beleszerettem.
2014. okt. 16. 20:32
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát ez kemény...
2014. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ezek nem normálisak!!! Veled szemben is gusztustalan,de a kisgyerek? Rá nem gondoltak?? Hát én meg a helyedben felfogadnék két verőlegényt és kiveretném a fogát mindkettőnek!
2014. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. A bosszúba az ember magát is felőrli.
2014. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
jesszus, de szemetek. hát szerintem csak felejtsd el, az az exednek kb szétrobbantaná a fejét, ha azt látná, hogy ezzel se tudott valós kárt tenni benned. amúgy meg ne engedd szerintem, hogy lássa a gyerekét meg téged. számcsere stb..
2014. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!