Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira dühít ez az egész?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira dühít ez az egész? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az ex barátom akivel nagyon jó kapcsolatot ápolunk, anno a körülmények miatt mentünk szét de szerettük egymást. Neki van párja. Picit közelebb kerültünk egymáshoz de nem léptük át a határt viszont "lebuktunk" "jóakaró" haverok kiszínezve elmondták a csajnak. A csaj kiakadt. És mindent bevetett utána hogy az exemet ellenem fordítsa. Az exemmel az első sokkot leszámítva mézes mázos volt meg akarta tartani mindenképp és a büszkesége se engedte volna hogy őt elhagyják valaki másért. Szóval zaklató emaileket küldött a nevemben. Ami annyit tesz hogy felületesen nézve az én email címem kihagyva egy pontot. Tehát csak akkor tűnik fel ha valaki nagyon figyeli de nyílván mindenki bevette hogy én vagyok a zaklató. Majd ezután ez a kamu cím törölve lett. Exem pár napja megkeresett akkor tudtam meg ezt az egészet. Beszélgettünk mondta nagyon haragudott rám. Mondom miért? Azt mondta mert zaklató emaileket küldtem a barátnőjének. Ekkor néztem hogy tessék? De megértő volt mondta tudta hogy haragszom rá. De mondom én nem küldtem senkinek semmit. Ekkor derült ki hogy az a cím törölve is lett az én emailem meg még mindig megvan. És valószínűleg csak nagyon hasonló volt ahogy próbált visszaemlékezni most hogy jobban belegondol talán egy pont vagy szám különbség volt. Azt mondta hisz nekem hogy nem én csináltam de azt se tudja elhinni hogy a barátnője akivel már szakítófélben van mert nem szerette igazán ő ilyet tenne. Mondom nézesse meg valahogy honnan jöttek az emailek. Mondta nincs jelentősége csak örül hogy nem én voltam. De úgy érzem nem hitt nekem 100%-osan hiszen teljesen úgy lett előadva hogy nekem bosszúból lett volna indítékom és logikusan hangzott. Örülnék ha kiderülne az igazság már csak azért is mert biztos vagyok abban hogy a barátnője tette ezt hogy mindenki utáljon engem és ezt el is érte.
2014. okt. 16. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni.
2014. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek mászol rá az exedre amikor már nője van? Bárki tette,megérdemled!Süljön is le az arcocskádról a bőr!
2014. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam alap szabály, hogy exel nem ápolgatok kapcsolatot. Nem értelek minek kell flörtölgetni azzal akivel már jártál és különmentetek. Az ilyenből egyedül a férfi jön ki jól, mert odáig vagy érte, ott jópofizol vele, közben ott a barátnője az is harcol érte, melyik pasinak ne tetszene. Hagyd békén az egészet és ne foglalkozz velük.
2014. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Nem másztam rá az exemre.

2. Nem értem ha nem haraggal szakítottatok, mert semmi olyat nem tett egyik fél sem csak a körülmények, távolság stb olyanok voltak amik miatt egyelőre nem tudtuk tovább folytatni, akkor miért ne lehetne egy normális beszélőviszonyban maradni, néha elszaladt velünk a ló ez tény de nem így akartuk.

2014. okt. 16. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!