Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hölgyektől kérdezném mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hölgyektől kérdezném mit szólnátok hozzá ha a párotok azzal állna elő, hogy csináltassatok profi fotókat rólad?

Figyelt kérdés
Pl. fürdőruhás, fehérneműs, esetleg igényes szexi fotókat? Vagy esetleg még közöseket is, Ja és nem pár napos kapcsolatról lenne szó hanem már akár több évesről esetleg férj- feleség kapcsolatról.
2014. okt. 16. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene az ötlet!
2014. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagyok fotogén, utálok fotózkodni, és tudja ő is, tehát elküldeném a pi*ba. :D
2014. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz profi fotós szerintem, de ha ezt szeretné és csak kettesben osztjuk meg, akkor legyen.
2014. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

SOHA TÖBBET!


28/N

2014. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
biztos a playboy magazintól vagy
2014. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kifejezetten utálom, ha fotóznak:( Ennek ellenére, ha nagyon szerelmes lennék, arra talán rá tudna venni, hogy ő készítsen rólam egy párat:) De azért "szoknom kellene a gondolatot"
2014. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nem talált :), utolsó előtti miért írod, hogy soha többet? Volt már kellemetlenséged belőle?
2014. okt. 16. 21:11
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsi egyel előbbre értettem
2014. okt. 16. 21:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem mennék bele.
2014. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A másodikon jót nevettem, az viszont elszomorító, hogy ennyi lánynak van rossz tapasztalata az ilyesmivel kapcsolatban és ez bizony ránk fiúkra nézve szégyen. Profi fotósként mondjuk valószínűleg másképpen kezelem ezt a dolgot mint az átlag férfiak hiszen tőlem semmilyen formában nem juthat ki ilyesmi (hiszen akkor többet nem lenne munkám), de azt ennek ellenére is fenntartom, hogy ha valaki annyira bízik bennünk, hogy ilyesmit ad a kezünkbe, azzal később, akkor sem illik visszaélni ha a másik okot szolgáltat rá. Sőt, erre nem is igazán lehet okot szolgáltatni.
2014. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!