Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érzem magam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam, hogy megkönnyebbültséget érzek?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, jó 11 hónap után. Nagyon szerettem a lányt, de saját bevallása szerint, neki a működéséhez kellettek a "szerek", alkohol, cigi, nyugtató. Nagyon sokáig megértő voltam, de amikor azt mondta, hogy neki ahhoz is innia kell, hogy velem kommunikáljon, elpattant a cérna. Megbeszéltük, hogy külön folytatjuk. Ennek három napja, de van étvágyam, és jól érzem magam. Tudom hülyén hangzik, de szégyellem magam emiatt, hogy nem roskadtam magamba, és szabályosan eufórikus hangulatba kerültem.. Miért van ez? Átfordulhat ellentétes érzésbe?
2014. okt. 17. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld magad, semmi okod rá. Nyilván érezted, hogy nagyon mélyre ránthat téged is a lány, és a "megmenekülés" érzete miatt könnyebbültél meg. Ez az egészséges, nem az, ha letargiába esel, az senkin sem segít, szegény lányon sem.
2014. okt. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sya,szerintem a lány teher volt számodra és szakítás után ezért szabadult ki belőled ez az érzés
2014. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teher volt, de szegény is vagyok, egzisztenciám sincs, így örültem, hogy még ha nem is tökéletes, de van egy társam. Viszont idegekkel sajnos nem bírtam, így muszáj volt véget vetnem a kapcsolatnak :(
2014. okt. 17. 08:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne örülj senkinek csak azért, mert szóba áll veled, egy kapcsolat ennél többről szól jobb esetben. Gondolom még fiatal vagy, az anyagi helyzeted is lesz még jobb, de nem ettől leszel értékesebb emberileg.
2014. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt az oldalon nagyon sok szegény van rajtd kívül,hidd el,lelki szegeny is,nem csak anyagilag szegény
2014. okt. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!