Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk normális körülmények között együtt lenni a barátommal?

Figyelt kérdés
Ha náluk vagyunk, az még oké, a szülei dolgoznak, el is tudom magam engedni szex közben, de itthon nem igazán. Csak anyával élek együtt, ő a mellettem lévő szobában alszik. Félek magam elengedni szex közben, mert attól tartok meghall valamit és folyamatosan ezen jár az agyam, plusz az ágyam is szar, mert néha nyikorog, ezért van, hogy a földre kényszerülünk, akár gáz, akár nem. Hogy oldhatnám meg? Vagy ne foglalkozzak ilyenekkel?

2014. okt. 17. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a rendszeres együttlétekre pedig ezek az alternatívák vannak. Ilyenek hogy parkok, kocsiban, meg hotelek, meg hasonlók kalandnak oké, de életvitel szerűen gáz.


Anyukád tudja, hogy nem csak egymás kezét fogjátok, vagy felvállalod, hogy igen, csináljuk mint az állat, vagy csináljátok mint az állat, csak csendben vagy. Ágy nyikorgás ellen próbáljátok meg a szőnyegen, egy teljesen más élmény lesz.

2014. okt. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyáron nem is para a terasz, meg a parkok sem, meg sátorozásnál... na de itt a rossz idő :S
2014. okt. 17. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!