Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre három fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre három fiúba szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

Mielőtt írnátok, nem vagyok se könnyűvérű, se semmi.

Leírom, mi történt.

Édesanyukám miatt rengeteg nehézségen mentünk keresztül. Nekem abban az időszakban lett egy párkapcsolatom, ami kb. az életet jelentette a számomra. Azóta 3 éve együtt vagyunk. Azt érzem, hogy nélküle nem élet az élet, kötődök hozzá, úgy érzem szó szerint függök tőle. Volt, hogy szakítottunk, vagy összevesztünk, és pánikrohamokat kaptam, azt éreztem, bármit megtennék, hogy minden rendben legyen...

Eközben viszont jött egy másik fiú, aki az a tipikus "rossz" gyereknek mutatja magát. Elkezdtem iránta érezni valamit, de ez teljesen más volt, mint amit a barátom iránt érzek. Közel se mondanám olyan erősnek, viszont görcsbe rándul a gyomrom, ha meglátom, és valahogy azt érzem, amikor beszélek a sráccal, hogy mellette kimozdulhatnék a pánikból, és egy izgalmas életem lehetne.

A harmadik srác pedig külsőre fogott meg, de ez se úgy, ahogyan az átlag, hanem szó szerint görcsben van a gyomrom, ha meglátom.

És ez mindhármójuknál így van. A barátomat sose csalnám meg, igyekszem a másik kettőt kiverni a fejemből, de nem értem, mi történik.

Miért vagyok zavarban MINDHÁROM előtt? Ráadásul akármi történik bármelyikőjükkel, érzékenyen érint.

Nem értem, hogy mik ezek az érzések.

(Anno anyukámmal az történt, hogy alkoholista, rá gyógyszereket szedett, szóval teljesen felforgatta a szervezetét, naponta részeg volt, összeesett a földön, hányt, hazudozott). Voltam orvosnál, Ő azt mondta, hogy a barátom felé ez ilyen kodependencia, hogy ANyukám szerepét rá helyeztem.

És, hogy a többi fiúban is keresem a támaszt. De ezen hogy lehetne túllépni? Nem akarok senkit se megbántani.


2014. okt. 17. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a szexet kívánod tőlük. Férfiaknál ezt úgy nevezik, hogy ,, hú de megdugnám!"
2014. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerelmesnek lenni csak egy szemelybe lehet.
2014. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Csak egybe?

Sokba mért nem?

2014. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!