Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti odaadnátok neki?

Figyelt kérdés
Egy ajándékról van szó, a kedvesemnek vettem. Mindketten 20 évesek vagyunk, 1 éve ismerjük egymást, 3 hete randizgatunk, de 'hivatalosan' nem vagyunk együtt, vagy legalábbis nincs kimondva, viszont odáig vagyunk egymásért. Én jelenleg egy két hetes külföldi úton vagyok, de pár nap múlva megyek haza és a kérdés tulajdonképpen egy vásárban találtam egy szívvel dekorált fakanalat, és mivel tudom, hogy nagyon szeret főzni, ezért megvettem neki, de most elgondolkoztam rajta, hogy nem-e túl romantikus, meg vajon mit szólna hozzá, pláne, hogy ő a fiú. Ti hogy döntenétek?
2014. okt. 17. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
túldramatizálod az egészet, add neki simán
2014. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Így néz ki:


[link]

2014. okt. 17. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

Ja, hogy ő a fiú?

Hááát nagyon aranyos gesztus tőled meg minden, de inkább add az anyukádnak vagy mamádnak és gyorsan vegyél neki valami mást! :)

Valami más főzéssel kapcsolatosat csak ne ennyire csajos ajándékot! :)

2014. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így más.. most láttam a képet! :D Ez simán belefér, én azt gondoltam, hogy esetleg több rajta a szív.. :D Ez belefér szerintem!
2014. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pont ezért merült fel bennem a kérdés, hogy nem-e túl csajos... :)
2014. okt. 17. 12:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem csajos
2014. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add oda neki.
2014. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jázi :) ***** válasza:

Ilyet hozhattál volna nekem is! :) Én is szeretek főzni.

De add oda simán! Azt hittem olyasmi,hogy tele van piros szívecskékkel vagy ilyesmi, de ez olyan kis aranyos! :)

Szerintem örülni fog neki!

2014. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!