Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldön dolgozik a párom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön dolgozik a párom és én nagyon féltékeny vagyok! Aki volt már hasonló helyzetben mit csinált?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt. A párom 3 hónapja kint dolgozik külföldön.2 és fél hét múlva jön haza. Kb.1 hónapja érkezett oda egy csinos takarító csaj. Elég jól elvannak. Engem pedig ez megőrjít! Hibába mondom neki hogy mennyire zavar és hogy nagyon féltékeny vagyok a helyzetre. Nem tudom mi tévő legyek!?Annyira fáj hogy ő van ott és nem én. Belegondolni sem merek ha elszereti tőlem a páromat. Megcsalni bízom benne hogy nem fog. De attól tartok ez a "barátság" átalakulhat más valamivé. Elmondtam mindezt a páromnak is és ő biztosított arról hogy ilyen nem fog megtörténni, de én akkor is nagyon félek. Annyira szeretem és nem akarom elveszíteni őt. Mi tévő legyek vagy próbáljam meg elfogadni?

2014. okt. 17. 12:32
 1/4 Jázi :) ***** válasza:

Meg kell bízni benne!

Ha el tudja szeretni, akkor el is fogja! Ha nem ő akkor más. De nem szabad túlparázni. Csak te is ráteszel ezzel a féltékenykedéssel. Ha minden rendben van köztetek, akkor erre se fog rámenni a kapcsolatotok,hogy kint dolgozik!

2014. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hálistennek nem vagyok kapcsolatban :D utálom ha féltékeny vagyok annál rosszabb érzés nincs


az egyik lehetőség hogy kimész utána

a másik pedig (ami a legnehezebb) megpróbálsz megbízni benne


sajnos több nincs

2014. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig hűséges volt, ezután is az marad! :) Ez így szokott lenni. Figyeld a reakcióit, ne dönts elhamarkodottan és ami a legfontosabb, látogasd meg olyan sűrűn, ahogyan csak teheted. Ez a kulcsa neki. :)
2014. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a szituáció, ahol érdemes felvenni a kesztyűt.

- Ilyen messziről úgysem tudsz semmit sem tenni.

- Ha menni akar, úgyis menni fog, tök mindegy mekkora a távolság köztetek.

- Ha ok nélkül vagy rettenetesen féltékeny, akkor elmarhatod magad mellől a fickót.

Szóval csak nyugi. Egyébként az már jó pont, hogy egyáltalán tudsz a csajról. Ha vaj lenne a fején biztos nem dicsekedne ez új öribarijával ;)

2014. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!