Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 honapja tarto kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 honapja tarto kapcsolatom van jelenleg a szuleimnel lakunk Pilisen, de az O szulei Egerben laknak, oda akar koltozni. De nem olyan reg megismertem egy masik sracot. Menjek es hagyjam az ujjat vagy maradjak es zarjam le a regit?

Figyelt kérdés
Akivel 9honapja vagyok neha ugy erzem hogy tul sok belole allandoan puszilgat olelget egyszoval levegot se tudok tole venni ! De a masikkal se erzem mindog jol magam ! Ossze vagyok zavarodva ! Egyszer ezzel szeretnek lenni maskor meg azzal ..
2014. okt. 17. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Qrv@!!!!!!!!
2014. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jázi :) ***** válasza:

Nem szereted szerintem egyiket sem, de ez csak az én véleményem!

Lehet hagynod kellene kicsit mind a kettőt.

2014. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe mind a kettőt és menj pasizni!
2014. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerintem ez barkivel elo fordulhat mind a ketten tudnak a masikrol .. nem feltetlenul kell ahoz kur..nak lenni .. csak besokaltam es mas tarsasagat kezdtem el keresni , hozza teszem eggyikkel sem fekudtem le miota nem tudok donteni , mindketten nagyon szeretnenek velem lenni .. en viszont nem tudok donteni ugy erzem ellaposodott a9 honapos kapcsolatom .. de megsem vagyok benne biztos hogy veget szeretnek neki vetni ..
2014. okt. 17. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt ne az itteni válaszok alapján dönts el.

Gondold meg alaposan!

2014. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 October15 ***** válasza:
100%

Nos a 2 pasi érdekében remélem, hogy rájössz, hogy lezbi vagy.. :D [mondjuk arra azért kíváncsi lennék, hogy hány éves lehetsz ha téged még sokként ér, hogy nem mindig érzed jól magad vkivel.. :D bár mivel költözhetsz ide oda ezért nyilván csak a fejlődés üteme nem stimmel.]

Részvétem a 2 srácnak.

2014. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!