Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon meghízta, a párom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meghízta, a párom egy darabig kérte, hogy fogyjak le, majd elhagyott?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha lefogyok, van esélye, hogy visszacsábítsam?
2014. okt. 17. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
nem szeretett téged. sajnálom de ez így van. ha tényleg szeretett volna el vitt volna sportolni vagy akár együtt is, az én párom is hízott 15 kg-t még is szeretem, együtt eljárunk futni , és ha nem járna akkor se hagynám el mert szeretem, imádom. csak külsőd kellett neki. majd találsz jobbat. ne miatta fogyj le, hanem magad miatt
2014. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem azért hagyott el, mert meghíztál, hanem mert sokáig kérlelt, hogy mozdulj meg és tegyél az egészségedért és a szépségedért, de te semmit nem csináltál, figyelmen kívül hagytad a véleményét. Az olyan kapcsolatban, ahol nem méltatják figyelemre a véleményem és nem látom kívánatosnak a párom, minek bennemaradni?
2014. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes. Én majdnem 20 kilót híztam, mégsem hagyott el a párom. Viszont rábeszélt( igaz annyira nem kellett rábeszélnie, mert örömmel mentem) hogy járjak vele kondi terembe. Mivel ő képben van az egészséges táplálkozásban, még az étrendemet is összeállította. Már fogytam 10 kilót.

40/N

2014. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Kedves előző!


Persze, hogy nem hagyott el, mert te a rábeszélésére elmentél edzeni és már fogytál 10 kg-ot. :-)

2014. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Lehet már elkéstél vele, előbb kellett volna megtenned, az egészségednek is fontos, hogy ne legyél túlsúlyos, tehát ne azért fogyj le, hogy visszacsábítsd, de ha ezzel mégis sikerül, akkor nyertél, vagy előbb találsz új partnert.
2014. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán.

De ha lefogysz, fogod tudni tartani a diétásabb étrendet egész életedben? Esetleg mellette rendszeresen eljárni sportolni úgy, hogy az az életed részévé váljon? Mert ha ezt nem bírod csak egy ideig, akkor újra vissza fogsz szedni valamennyit abból amit leadtál. Utóbbi esetben érdemes lenne inkább olyan párt keresni, akinek nem ennyire lényegesek a kilók.

2014. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Fogyjál le,de a világért se csábitsd vissza.Menni akart pá.Ha lefogytál és úgy hozza a sors, hajolj be neki kacéran vigyorogj a képébe és mutasd be neki a középső ujjad:))
2014. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
110kg-ra híztam fel. 10 honapja hagyott el, most vagyok 68kg. Elég látványos a változás. Szerintetek lehet esélyem nála?
2014. okt. 17. 15:13
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Esély végül is mindenre van, de talán itt nem csak erről van szó.
2014. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Miért akarod őt vissza szerezni ? Örülj neki ,hogy kibújt a szög a zsákból . Normális embernél nem testsúly/kg -ban mérik az érzelmeket !!!
2014. okt. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!