Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom kialudni magam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kialudni magam, és már kihat a kapcsolatomra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akarom részletezni, hogy mi miatt, de nem tudom kialudni magam. Későn alszom el, és korán kelek. Maximum azzal tudnék többet aludni, ha hamarabb feküdnék le, de azt nem szeretném, mert az esti órák nekem fontosak.

Nos, sajnos úgy kelek minden reggel, hogy ZAJRA. Dübörgésre, ajtócsapódásra, trappolásra, és ilyen zajokra.

Konkrétan sokszor úgy ébredek, hogy bever a szívem, és sírnom kell. Hiába alszom vissza, hiába csinálok bármit, egész nap feszült és ideges vagyok, este meg már nem tudok figyelni másokra, olyan fáradt.

Kezdetben nem okozott gondot, msot viszont olyan szinten kihat a kapcsolatomra, hogy már nem tudom, mit tegyek. Hiába mondom a barátomnak, hogy fáradt vagyok, tényleg egy bunkó vagyok, és már észre se veszem, mert annyira fáradt vagyok, hogy nem is érdekel. Reggel felkelek, nyűgösen, és onnantól kezdve azt se tudom kb. hol vagyok.

Rá fog menni a kapcsolatom, de a zajokat nem lehet megszüntetni, kértem az illetőt, de nem érdekli, hogy erre kelek.


2014. okt. 18. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia menj el dokihoz és irass egy gyengébb altatót! Ha lelkileg vagy gyenge akkor írj rám privátban és dokumentumok tanácsot!
2014. okt. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Füldugóval aludj talán úgy tompább a zaj.
2014. okt. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Maximum azzal tudnék többet aludni, ha hamarabb feküdnék le, de azt nem szeretném, mert az esti órák nekem fontosak."


"Hiába mondom a barátomnak, hogy fáradt vagyok, tényleg egy bunkó vagyok, és már észre se veszem, mert annyira fáradt vagyok, hogy nem is érdekel. Reggel felkelek, nyűgösen, és onnantól kezdve azt se tudom kb. hol vagyok."


Melyik fontosabb neked, az az időtöltés az esti órákban, vagy a saját egészséged és a párkapcsolatod?


Reggel hánykor ébredsz azokra a zajokra?


A testmozgással hogy állsz?

2014. okt. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
kényes ribi....
2014. okt. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3-nak igaza van, lehet hatni erre sok mindennel. Járj el kora este futni 1-2 órát és aztán feküdj le hamar!


Ha pedig ennyire nagy a zaj nálatok a szomszédban, akkor

1. gyorssegély gyanánt aludj 1-2 éjszakát máshol, pl szüleidnél, vidéki vityillóban hétvégén stb., nappal is bátran aludj, ha adottak a feltételek

2. költözz el

2014. okt. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!