Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy nő a korábbi hapsijától elszenvedett lelki sérelmeivel hivatkozik a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés

Hetek óta randizunk egy nővel, és már többször felizgatott, azután visszatáncolt. Például mindenféle ürügyekkel nem akarta levenni a melltartóját. Közben pedig egyfolytában azt mnodogatja, hogy menniyre vágyik rám lelkileg-testileg stb.


Tegnap azt adta elő, hogy az előző hapsija (8 hónappal ezelőtt) elvette az önbizalmát, mert leszólta a testét (konkrétumokat nem nagyon mondott).

Próbáltam felhívni a figyelmét, hogy az egyrészt elég régen volt, másrészt ezeket a dolgokat nem én mondtam, harmadrészt szerintem egy felnőtt embernek illene tudnia kibékülni azzal, hogy nem mindenkinek tetszik a személyisége vagy a teste, és ennek megfelelően kellene kezelni a dolgot.

Ő pedig nem értette, hogy miért nem tudom megérteni.

Csak én látom úgy, hogy a nő vagy nem normális, vagy még mindig az előző pasijára gondol, mikor velem van?



2014. okt. 18. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Veled éli ki az előző kapcsolatában ért kudarcait.
2014. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kérdésem helyesen persze "lelki sérelmeire hivatkozik", vagy "lelki sérelmeivel takarózik". Összezagyváltam a két kifejezést.
2014. okt. 18. 10:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy alapvetően önbizalomhiányos nőnek ha az arcába vágják, hogy rossz a teste vagy hasonló, akkor az egy jó darabig nem fogja kiheverni. Ha egyáltalán kiheveri.
2014. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
59%
Te vagy a nem normális.
2014. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele nagyon megértő és türelmes, szerintem akkora lelki trauma érte, amit nem is mond el, ugy ahogy történt. Mert az agya nem akarja ugy visszajátszani neki, de az a másik férfi nagyon tönkrevágta az önértékelését. Ha figyelmes vagy vele, és csak jókat mondassz, és hagyod hogy rajta legyen a melltartója, vagy a trikója ameddig csak ő akarja, akkor előbb utóbb megbizik benned. De addig hagyjad, idő kell neki. Nem az előző pasijára gondol, hanem arra amivel megbántották, lehet olyat mondtak neki, hogy rettentően ronda és senkinek igy nem kellene, vagy még durvábbat.
2014. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem dolgozta fel az előző kapcsolatát. Ne téged használjon gyógyszernek. Javaslom: tarts szünetet- mondd is el neki: nem akarsz egy ideig vele találkozni. Nem kell magyarázkodni, a magányában menjen végig a folyamatokon, mi volt, mi van, mi lesz. Ha sikerül neki, Ő fog jelentkezni.
2014. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos ilyen. Én is más szemetét lapátolom.

Barátnőm korábban modellkedett és állatira felizgat már a látványa is a mai napig, de a korábbi (10 éves) kapcsolatában egy maximalista barommal volt, akitől megkapta, hogy szerinte gusztustalan és kövér (pedig félmaratonokat futott).

Egy éve vagyunk együtt és most jutottuk el odáig, hogy néha már világosban is szeretkezünk és nem csak éjszaka, az ágyban, bezárt ajtó, redőnyözött ablakok mellett.

Egy éve szerintem nem volt olyan nap, hogy ne mondtam volna neki, hogy szeritnem gyönyörű. Tettem ezt a legnagyobb őszinteséggel, mert tényleg oda vagyok érte. Talán kezdi elhinni.


Nem lelombozni akarlak, inkább bíztatlak, hogy csak kitartás! :)

2014. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen. Ha az ember hosszabb ideig van/él együtt valakivel, aki folyton kritizálja, akkor bizony meginog az önbizalma és nagyon nehéz újra visszanyernie. Én is ebben vagyok.
2014. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%

Te vagy az empátiahiányos bunkó.


Én is átmentem ugyanezen, mint az a lány.

Majdnem mindenki szép, de inkább gyönyörű nőnek tart, de én nem vagyok képes ezzel azonosulni. Először a gimiben aláztak meg, kezeltek senkiként, utána az első párkapcsolatomban kaptam meg ezt. Kövér, tömzsi, alacsony vagyok (170 cm-hez 50 kilósan), túl a nagy a mellem, ő a lapos csajokat szereti, nem jön be ha egy lány ilyen kannás (pedig feszes, közepes cicim van), csúnya a puncim, nem vagyok nőies...stb.

Hiába tudom, hogy ő egy i_dióta volt, még mindig bennem vannak ezek a sérelmek, és sokszor hiszem azt, hogy a mostani barátom nem tart elég szépnek, jónak. És nem, nem sebgyógyítónak kell nekem ő, és arcon is okádtam volna egy olyan pasit, aki ezért elhagy.


Kaparj össze egy kis érzelmi intelligenciát!

2014. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat! Meglepő és nagyon tanulságos volt őket olvasni. A következőket szűrtem le belőlük:


1. Ez normális viselkedésnek tekinthető, legalábbis a nők egy jelentős részénél. (7, 8 és 9 hozzászólások alapján)


2. Nem is várható, hogy a hölgy hamarosan túllendül a félelmein (3, 5, 7, 8, 9).


3. Nem szeretném, hogy az én nemi életem legyen defektes azért, mert egyes hapsik nem tudnak rendesen bánni a nőkkel, egyes nők pedig pont ilyen férfiakra buknak és nincs annyi eszük, hogy ha nem tetszik, amit a párjuktól kapnak, akkor időben kilépjenek a kapcsolatból.


4. Ameddig sikerül magamra szedni némi érzelmi intelligenciát (9. hozzászóló kedves javaslata alapján), addig maradok empátiahiányos bunkó (9.), szüneteltetem a nővel a kapcsolatot (6.) és kívánok jó mulatást, vidám együttléteket az önbizalomhiányos, befolyásolható nőknek és más szemetét lapátoló férfiaknak.

2014. okt. 18. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!