Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha kiderülne, hogy még össze sem költöztetek, de már hívta egy haverját is, hogy lakjon veletek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje téma az összeköltözés a barátommal, csak előbb el akartam végezni a sulit, és utána megyek hozzá külföldre, keresünk egy albit, én meg munkát és indulhat a közös élet.

Na már most, tegnap eléggé összevesztünk, ami alapjaiban ingatta meg bennem a képet, hogy valóban akarom e én ezt az egészet, ha apróságokból cirkuszt csinál, de én ne merjek szólni egy rossz szót se, mert akkor is önsajnáltatásba kezd.. A lényeg, hogy elkezdtem beszélgetni egy munkatársával/haverjával, és ő is mondott néhány dolgot, hogy egyre kiállhatatlanabb és nagyképűbb kint is, ráadásul elmondta azt is, hogy megkérte, hogy ha majd végzek a sulival, és kimegyek én is munkát keresni, akkor jöjjön velünk egy albérletbe, mert milyen jó lesz, majd én fogok főzni rájuk meg ilyesmi....

A srác mondta, hogy már csak az én szemszögemet nézve is kiakadt, mert feltételezi, hogy nem azért megyek majd én is ki, hogy kiszolgáljak mindenkit, hanem mert a barátommal akarok kettesben lakni.

De nekem még az ötletet sem vetette fel soha, hogy mi lenne ha többen laknánk egy helyen. Én meg még nagy boldogan meséltem neki, hogy milyen jó lesz, ha kettesben lakunk majd, mert pl meztelenül mászkálhatok majd a lakásban ha kedvem tartja...

Ki tudja mit hallgat még el előlem.. így már nem is tudom, hogy van e kedvem költözni..


Szerintetek? L20

(3éve vagyunk együtt)


2014. okt. 18. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:

3 év alatt egyáltalán találkoztatok.

Másik meg,menny ki,de nagy a valőszínűsége hogy el is tolod az életedet.

2014. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha az első mondatod kérdés volt, akkor igen, találkoztunk, mert csak most nyártól kapott munkát kint.

És miért tolnám el az életemet, ha olyan munkahelyet keresek, ahol 3x annyi fizetést kapok, mint itthon?

2014. okt. 18. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Elég ciki, ha neked az együttélés azért lenne jó, mert gusztustalanul meztelenül mászkálhatsz otthon.

Csak akkor mennék ki külföldre egy pasassal, ha az a férjem lenne. Azért tolnád el az életed, mert tőle függnél és bármikor otthagyhatna,

2014. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sosem értettem azokat az embereket akik szerint a meztelenség gusztustalan. Sosem szexeltél még senkivel? Vagy akivel voltál, az is közölte, hogy gusztustalanul nézel ki közben?

A másik felét pedig értem most már, ezért akarok munkát találni minél hamarabb, meg minden megszerezni amire szükségem lehet pl olyan esetben, ha otthagyna. Bepakolok a kocsiba, és hazajövök. Ennyi.

2014. okt. 18. 10:21
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
Mi a baj azzal, ha vki az otthonában úgy akar lenni és azt akarja tenni, ahogyan és ami neki tetszik?
2014. okt. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is három éve vagyunk együtt (de egyelőre mindketten tanulunk, így még nem jött szóba az összeköltözés igazi terv szintjén). Ha ilyen helyzetbe kerülnék, az számomra is eléggé elgondolkodtató lenne. Valószínűleg beszélgetnék egy utolsót a barátommal arról, miért intézkedik ilyen jellegű dolgokról a hátam mögött, miért nem szól róla, ja és miért képzeli azt, hogy rabszolgának szeretnék odaköltözni. Utána valószínűleg véget vetnék a kapcsolatnak, elég méltatlan ez a hozzáállás a másik fél részéről. Amíg te közös jövőt építenél vele, az ő esze azon jár, mennyire kényelmes lesz neki, hogy valaki a segge alá tesz majd mindent.
2014. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Igena 3-as megfogalmazta kb.
2014. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!