Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg a barátomat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a barátomat? Többi lent.

Figyelt kérdés

Távkapcsolatról van szó, két hét múlva jön pár napra. Akkor már 3 hónapja lesz, hogy nem láttuk egymást.

Itt most nem szexualitáshoz kellenének tippek, persze az lesz, ez szerintem természetes. Inkább arra lennék kiváncsi, hogy ti, fiúk/férfiak minek örülnétek, vagy lányok is válaszolhatnak, hogy ti mit csináltatok, aminek örült a barátotok. Van pár ötletem, de félek, hogy túl nyálas lenne, ezért kérnék pár ötletet tőletek is:) A bunkó és távkapcsolatot ellenző válaszoktól kíméljetek.

Én 18/L, barátom 19/F


2014. okt. 18. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

"Többi lent"

A válaszok is.--->Kapcsolódó kérdések.

2014. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, olvastam már azokat, gondoltam még várok válaszokat talán tud valaki újat mondani:)
2014. okt. 18. 12:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy ott a legtöbb válasz a "ne legyen szex, az nagy meglepetés", "szex", "szex más pozícióban", stb., ami most pont nem válasz az én kérdésemre:)
2014. okt. 18. 12:32
 4/7 anonim ***** válasza:
én is távkapcsolatba éltem 2 évig és nem pár kilóméterról van szó...mindegy lényegtelen én pl nagyon örültem volna ha barátnőm készít valami finom ételt vacsorát vagy süt süteményt mire odaértem mivel közel 6 órát utaztam azért hogy pár napra lássam... 20F
2014. okt. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Nálunk majdnem 1000 km a távolság, de csak pár hónapig, amíg itt tanulok. Én is gondoltam sütésre, csak nem tudtam, örülne-e neki, de most megnyugtatott a válaszod, valószínüleg ez lesz:)
2014. okt. 18. 13:09
 6/7 anonim ***** válasza:
jaja :) kaja az alap. annak mindenki örül. Mikor baromisokat dolgoztam egy időben, és a barátnőm otthon volt, kajával várt... kibeb*szottul jó érzés volt, pedig nem vagyok zabamániás disznó, egyszerűen az ember tényleg kimerül testileg is és lelkileg is, és akkor ott van a kaja amit a szerelmed készített: ez testi lelki táplálék :) iszonyat jó érzés tud lenni az, ha ilyenkor gondoskodnak az emberről. Akár csak egy picit is. Persze nem feltétel, de ez az ami jól tud esni... na persze aztán a közös fürdés... hátsimogatás, miegyéb, rugalmas női comb a zuhanyalatt :D najó abbahagyom. szóval ha megleped egy kis dologgal az tökéletes. nem kell hatalmas dolog sem... az meg túl.
2014. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)
2014. okt. 18. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!