Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várhelyi Peti kérdése:

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet állt elő,hogy van egy lány.Akivel nemr3g találtuk meg egymást,találkozgattunk és mondta,hogy szeret én is szeretem őt.De a barátnőjének tetszek és ezért aztmondta,hogy nem jöhet össze..Én ezt nem hagytam annyiban és beszéltem a barátnőjével akinek elmondtam,hogy nem akarok tőle semmit(sokadszorra) aztán egy hétre rá aztis megmondtam neki,hogy a barátnőjével szeretjük egymást és megkérdeztem tőle, hogy ő beleeggyezik-e abba,hogy mi eggyütt legyünk.Bele is eggyezett.Elmondtam ezt a lánynak és erre meg aztmondta,hogy ő mégsem akar tőlem emmit..Ez nekem rosszul esett mert sokat szenvedtem azért,hogy vele lehessek.Ebbe beletörődtem,mert nem tehettem mást.Rá egy hétre a lány barátnője rámír,hogy a lány mégis velem akar lenni,ezt nem tudtam hova tenni de mondtam,hogy akkor már próbáljuk meg.Össze is jöttünk minden szép volt.3napig amikor is szakított velem,merthogy osztálytársak vagyunk, erre én mondtam,hogy de akkor minek jött velem össze..Aztán még aztis hozzá tette,hogy még a régi barátját szereti(2éve voltak legutóbb eggyütt).Erre nem tudtam mit mondani..Összejöttem egy másik lánnyal de még szeretem őt is.Erre most kitalálta,hogy mégis szeret engem stb..Szerintetek most mit csináljak?


16/F



2014. okt. 18. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nőlj fel. Legyél határozott. Ne kezdj hülyékkel.
2014. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jogos! :)
2014. okt. 18. 13:28
 3/3 anonim válasza:
100%
teljesen hülyére vesz a kiscsaj!
2014. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!