Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást a barátnőmmel,de meg fiatalok vagyunk (17/18) és a barátnőm egy dolog miatt akar velem szakítani mert anyukája nem engedi őt sehova meg engem se hozzájuk vagy őt hozzám. Én meg azért haverokkal elszoktam járni,hogy akkor ne otthon legyek magam és ezt mar nem bírja elviselni fáj neki rosszul esik, hogy én máshol vagyok míg ő otthon egyedül és nem bírja ezt tovább és szakítani akar h ez az egyetlen megoldás ,nem hogy egész addig fajul míg nem depressziós nem lesz?
2014. okt. 18. 16:55
 1/2 Mr. Truth ***** válasza:
és ha leülnél az anyjával egy beszélgetésre? Próbáld meg... nagyot nőnél mindkét csaj szemében.... és legalább megpróbáltad.
2014. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mit beszéljek meg édes anyjával miért nem engedi szórakozni v bármi a lányát? :-(
2014. okt. 18. 17:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!