Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudok kiszállni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok kiszállni egy hosszú kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyunk együtt, de folyamatosan szenvedek az utóbbi időben.

Megbízhatatlan, hazudozik, átver és ígérget folyton.

Beleestem abba a csapdába, mint sok nő, vártam és vártam, hogy majd javul, majd megváltozik.

Természetesen nem történt változás, csak én bírom már nehezebben elviselni az egészet.

Amikor minden jó, akkor jó, de nem bírom már, mert amikor rossz, akkor a poklok poklát élem át.

Az a probléma, hogy első komoly kapcsolatom. 22 éves vagyok, dolgozom, és nem tudom, hogy a fenébe tudnék elmenni.

Jó, tudom, összekapom a cuccaimat és vissza se nézek...

De egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mindent magam mögött hagyjak..a jót is.

Együtt élünk, van egy kutyánk és a jövőt tervezgettük, de nekem ez már nem kell.

Félek, hogy most a kemény elhatározás után (mondjuk keresek albérletet, ahová kutyát is vihetek) a keresgélés alatt elszáll a rossz érzés, jön majd a mézes-mázos dumájával és megenyhülök.

Lehet hülyének nézni, de szerintem sok nő esik ebbe a csapdába.

Nem tudom mit csináljak, kérlek adjatok tanácsot, hogyan indulhatnék ennek neki.. :(


2014. okt. 18. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezen magadnak kell túljutnod.Hiába mondjuk el amit te is tudsz.Neked kell döntened és cselekedned.De elmondom ha most a poklok pokla,akkor később ennél is roszabb lesz.Határozd el magad mert tönkrebas zod az életedet 22 évesen.
2014. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod mi a dolgod. Elobb utobb ugyis megteszed amit jonak latsz.
2014. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A legfőbb baj, hogy féltem a páromat, hogy mi lesz vele. Hogyan alakul az élete, sikerül-e helyrehoznia az életét.

Tudom, nem az én életem, tojjam le, de valamiért magam elé helyezem.

Mert hülye vagyok és még mindig szeretem.

Az eszem már tudja, de a szívem még nem :(

2014. okt. 18. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Lépj túl rajta és határozd el magad.Vagy őrülj bele a folytatásba.
2014. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nézd, választanod kell. Vagy lelépsz, de akkor semmilyen formában nem tartod vele a kapcsolatot, így esélye sem lesz visszacsábítani, vagy vele maradsz és jó fiatalon pokollá teszed az életed, mert (ne csapd be magad), változni nem fog. Főleg amíg látja, hogy megteheti, nyugodtan kihasználhatja a határozatlanságod, gyengeséged, mert nem hagyod el. Neki így sokkal kényelmesebb.


Hozd meg a döntést. Felnőtt ember vagy, határozd el magad és tartsd magad hozzá, miszerint szakítasz, és nem mész vissza hozzá.

2014. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy vége. Őérte ne aggódj, élni fogja az életét, ahogyan eddig is, csak ezután már nélküled. Esélyes, hogy ha rákérdezel, akkor azt fogja mondani h már ő sem akarja igazán ezt a kapcsolatot (vagy ha mégis, akkor csak azért, hogy "legyen valaki").

Te pedig a szakítás után élvezd a szabadságot, tegyél meg olyan dolgokat, amiket eddig miatta nem tettél meg (ismerkedés más fiúkkal, vagy ha volt valami, amit te szerettél, de ő nem, pl. sport vagy akármilyen program, akkor csináld azt). Az albérletkeresés is tud nagyon izgalmas lenni, gondolj csak bele :-) Hogy a jót is magad mögött hagyod... nyilván volt jó is a kapcsolatotokban, ha egyszer vele voltál 4 évig - de ennek itt most véget kellett érnie, hogy jöhessen valami még nagyobb jó az életedbe. Szép volt, jó volt, ennyi volt. Ja és ha egyszer elhatározod magad, akkor az legyen végleges! Ne fogadd vissza semmiképp! Akkor csak annál több lesz a szenvedés.

Remélem, segítettem :-) Nekem is nagyon nehéz volt kilépnem a 4 éves kapcsolatomból, de nem bántam meg, hogy megtettem.

2014. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, teljesen igazatok van
2014. okt. 18. 19:14
 8/8 anonim válasza:
Kb esélytelen hogy 8 èv után válaszolsz, de végülis sikerült? Rendbe jöttetek? Vagy, hogyan szakítottál vele? Csak mert pontosan ugyan ebben a helyzetben vagyok, ugyanígy 22 évesen, kiskutyával. Annyi különbséggel, hogy én már 2x elköltöztem, de annyira nem tudom megadni a testemet a szenvedésnek/sírásnak, hogy nem bírom nélküle, de sokszor vele se.
2022. júl. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!