Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag a családom. Hogy mondjam meg Neki, amikor eddig mindenben ködösítettem?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult az életem és a kapcsolatom a családommal, privátban részletezem, akit érdekel.


Eddig sosem volt barátom, a fiúkkal nem nagyon jutottam el odáig, hogy a személyiségüket megismerjem, csak az érdekelt, hogy jól nézzenek ki.

Viszont most lett egy barátom, akinek nem nagyon beszéltem őszintén a dolgaimról, ha úgy tetszik, felépítettem magamban egy átlagos életet, mert nem akartam, hogy elhagyjon azért, amilyen én vagyok, vagy esetleg a családom. Szóval nem tudja, hogy gazdagok vagyunk... Viszont időszerű lenne elmondanom Neki és fogalmam sincs, hogyan.

Néha még én is meglepődök magunkon, nemhogy egy olyan fiú, akinek eddig normális volt az élete.



De muszáj lesz bemutatnom itthon és nem szeretném, ha utána fejvesztve menekülne.

Szóval szerintetek hogy kéne?

Beszéljek vele előtte, próbáljam felkészíteni arra, hogy egy kicsit ferde képet mutattam magamról és az életemről?


17L


2014. okt. 18. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
miért, mennyire vagytok gazdagok?
2014. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez viszonyítás kérdése.
2014. okt. 18. 18:01
 3/14 anonim ***** válasza:
szerencsére a törvényes fizetőeszköz értékmérő funkciójának köszönhetően realtíve pontos képet lehet kapni :D
2014. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Na épp ez az.. nem mindegy hogy a felső tízezerben élsz, vagy van egy családi házatok ami 2 szintes , van egy szép kert , esetleg medence, 2 kocsi.. mert nálunk ez a helyzet, de mégsem vagyunk gazdagok
2014. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Inkább az előbbi.
2014. okt. 18. 18:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Nézd, valamennyire érthető, és tök normális hozzáállás, hogy nem kezdesz egyből azzal, hogy ti milyen gazdagok vagytok. De szerintem ezt nem is muszáj elmondani. Max. ha hazaviszed, és megjegyzi, akkor elmagyarázod, hogy miért nem akartad neki ezt eddig elmondani.
2014. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Azért arra kíváncsi vagyok hogy mitől vagytok ti a felső tízezerben,mert szerintem ez kamu.
2014. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Talán kicsit füllentettem arról is, hogy hol lakom és hogy kikkel élek...



7. válaszoló, nem fogom itt kiteregetni az életemet.

2014. okt. 18. 18:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint ismert emberekről van szó, ha még a személyeket illetően is hazudtál? Hát, valami okod csak volt rá, hogy kamuzz. Nem ismerem a barátod, de én az őszinteséget szeretem. Én azt értékelném, ha odaállnál elém, és elmondanád a valóságot, és azt, hogy az elején miért mondtál mást. Ez a legegyszerűbb és legkorrektebb megoldás.


Ahhoz meg senkinek semmi köze, hogy miért vagytok kőgazdagok. Hagyjuk már ezt az irigy mentalitást.

2014. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Na erre kíváncsi lettem, nagyjából hasonló helyzetben vagyok mint a barátod, ha megkérlek mesélsz a családodról és h mitől is félsz pontosan privátban? :)


22 F

2014. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!