Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomat meg szeretném ujjazni illetve"dugni " Hajlamos a dologra?

Figyelt kérdés

20/L vagyok

Nem engedte eleinte hogy ki nyaljam a fenekét, de mostmár eléggé rá kapott, és miközben szopom, követeli hogy a fenekét is.

Viszont nem engedi hogy ujjamal oda nyúljak, vagy bármi mást belé dugjak! Nem tudom miért, de ki akarom probálni ...

A fenék nyalást másfél év alatt értem el.

Vajon többire lesz esély?



Tudom nevetséges a kérdés, de nem birok magammal, szédítően jó a feneke


2014. okt. 18. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
de mi a kérdés..?
2014. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te kinyaltad a $eggét? :D
2014. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az a baj, hogy vannak olyan srácok, akikben egyszerűen túl erős ez a tabuérzés, ha a srácod is ilyen, akkor esélytelen vagy, de az, hogy már odaengedett, azért jó jel. Mondd el neki őszintén, hogy ez neked nagyon fontos, nagyon kívánod, nagyon szeretnéd kipróbálni, ha nem tetszik neki, nyilván nem fogod erőltetni. Ha a beszélgetés nem segít, jöhetnek a meggyőző trükkök, de semmiképp ne kezdd el zsarolni.
2014. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez kamu
2014. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fúj de gusztustalan
2014. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem félsz, hogy összeszedsz valami fertőzést
2014. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!