Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolatban ha megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatban ha megcsalja az egyik fél a másikat akkor a megcsaló fél már nem szereti annyira a barátját/barátnőjét vagy a kapcsolaton ez nem változtat semmit?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem érzed a választ...ha nem ott baj van fejben
2014. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azzal jön, hogy jajj, hogy attól még lehet szeretni valakit mert megcsaltam... Aha, nekem ezt senki nem tudná beadni! ;)

Ha megcsalnak, akkor cseszheted az egészet.. Sajna ez van.

2014. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Igen lehetséges hogy kihűltek a dolgok, de nem feltétlenül. Egy kalandnak számtalan oka lehet... Még akkor is, ha az ember szereti a párját. Ezt lehet külön kezelni, és sokszor külön is kell kezelni! Csak ehhez meg kell érteni a miérteket... És nagyon sokan nem fogadják el.
2014. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez hosszú folyamat volt, elsőbb elmaradtak a közös programok, aztán a közös beszélgetések, aztán nem terveztünk semmit, csak a napi megszokott dolgok és elhidegültünk egymástól. Egy ilyesmi kapcsolatból kezdtem el a régi ismerőseimmel összejárni és társaságot keresni, és nyitott lettem akár egy uj kapcsolatra is. Tehát mire eljutottam oda, hogy megcsalom már a kapcsolatomat is menthetetlennek minősitettem. De biztos másnál máshogy zajlik.
2014. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs bocsánat.
2014. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem engem csaltak meg hanem velem mást de én úgy látom hogy egyébként jól megvannak és szeretik egymást.szóval kívülről nem látom hogy bármi gond lenne és az illető szerint is minden rendben van
2014. okt. 18. 20:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Valami hiányzik a kapcsolatából, ha megcsalja, csak lehet épp nem téged akar választani aki miatt ki is lép belőle.
2014. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom :( csak hogy egyre többet gondolok rá.és félek hogy bele esem...nem szeretnék padlón lenni :(
2014. okt. 18. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokan próbálják magyarázni, hogy ők szeretik a párjukat csak kell egy kis kaland, én ezt sose hittem el. Szerintem aki szándékosan ilyen mértékű fájdalmat okoz egy másik embernek az nem szereti, vagy nem eléggé.
2014. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!