Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 évesen még tényleg nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen még tényleg nagyon nem kellene, hogy barátom legyen?

Figyelt kérdés

A szüleim szerint még a tanulással kellene foglalkozzak, legalább addig ne lenne barátom, míg le nem érettségiztem.

Az idősebb(30 év feletti) ismerősök is azt mondják, hogy 15-17 évesen nem kellene pasikkal foglalkozni, csak a tanulással, mert az az első és a pasizás korai.

Meg ha tehetnék ők se mentek volna bele egy párkapcsolatba, mikor ilyen idősek voltak.


Nekem összeségeben mindig 4 körül mozgott az átlagom, de most már igyekszek még ennél is jobb lenne.


2014. okt. 19. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
ez hülyeség! miért ne lehetne max 1ütt tanultok :)
2014. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szinten marionettbábú-üzemmódba kapcsolsz,igazuk is van.
2014. okt. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ha ilyen idős korban elfolytod ezen indítattásaid később problémát okozhat nem csak a párkapcsolatokban, de az emberekkel való társas együttélésben is és a társadalom peremterületére kerülhetszt. Az hogy barátod van nem jelenti természetesen azt hogy agyba főbe kell d...ni, hanem hogy szépen végigmész az érzelmi dolgokon amit egy kapcsolat nyújtani tud, ehhez megfelelő partner kell, ami nem feltétlen a 14-15 vagy a 23-felfelé kategóriába kell legyen, sokkal inkább a saját korosztályodba célozz meg nem túlságosan díszbika fiúkat. A tanulás persze emellett is nagyon fontos, de ha elfojtod a vágyaid attól még nem fogsz tudni jobban tanulni csak frusztrált leszel
2014. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyiból igazuk van, hogy 17 évesen még lövése sincs az embernek arról, hogy milyen egy valódi párkapcsolat. Viszont ahhoz, hogy azt megtudd, szükséges a tapasztalatszerzés. Mindenki bénázással, tiniszerelemmel kezdi, nem pedig egyből egy komoly, életre szóló kapcsolattal (tisztelet a kivételnek). Szocializálódni kell, ehhez pedig elengedhetetlen a tapasztalat..
2014. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kellenek a kapcsolati tapasztalatok.Fontos,hogy tanulj,de az is,hogy érzelmileg fejlődj.Ezt meg csak úgy érheted el,ha átélsz bizonyos dolgokat.Nyilván ezalatt nem a szexet értem.
2014. okt. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!