Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőtök vásárlásmániás lenne?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy imádok vásárolni.

Szeretem a márkás, designer dolgokat, de simán vásárolok a "plázaboltokból", mint pl. az Inditex üzletek, Mango, Tally Weijl, stb.


A barátom nem tudja, hogy mekkora a gardróbom és hogy mi a kedvenc időtöltésem.

Kíváncsi vagyok, hogy titeket zavarna-e, vagy úgy lennétek vele, hogy ez mindenkinek a magánügye.


17/L


2014. okt. 19. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
ha a saját pénzét költi, nem zavar... az enyémet biztos nem fogja minden nap göncökre költeni hehe
2014. okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel. Ha a saját pénzed költöd akkor nem zavar
2014. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ameddig a saját maga által megkeresett pénzből és ép ésszel teszi ezt, addig teljesen rendben van.


Nem szeretem a mókud típusú embereket, ha ép ésszel belátja, hogy mi az, ami már csak limlom, és meg is szabadul tőle, akkor hajrá.

2014. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:

Ebben a korban még fel se merül a közös kassza ugye.

Én, ha ffi lennék, mondjuk nem örülnék neki, mert sok jót nem vetít előre, de míg a magáét költöd és a kapcsolat rovására sem megy...

2014. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs ezzel amíg a saját pénzedet költöd. :)

17 évesen meg nem hiszem hogy közös lakásban/ albérletben élnétek együtt, mert abban az esetben már más a helyzet ha vásárlás mániás vagy. Az utóbbi esetben szokott jelentős veszekedéseket szülni egy KOMOLY élettársi kapcsolatban. De ez a te korodban még tárgytalan egyenlőre.

27 F

2014. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, az én volt páromat zavarta, de nálam ez egy kompenzálás volt. Amíg a saját pénzed költöd és nem rángatod el magaddal vásárolni, addig nincs baj.
2014. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem azért zavarna (még akkor is, ha mondjuk a diákmunkával megkeresett pénzét költné rá a barátnőm, nem pedig a szüleitől kapott zsebpénzt), mert a vásárlásmánia, vagyis a kényszeres vásárlás egy pszichés függőség.


Nem simán egy probléma, hanem egy probléma tünete.

2014. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy 50ftot sem adnák neki még zsömlére sem,az ő pénzét meg arra költi amire akarja,csak ne magyarázzon róla.
2014. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!