Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt mondta nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta nekem, hogy nyilvánosan ne nagyon csókolózzunk, de náluk pedig alig tudott ellenállni.4,5 órát voltam náluk, ebből 2 órát csókolóztunk, ha nem többet. Most akkor mire számítsak?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején vagyunk és tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban, hogy én most a szerelme vagyok vagy csak egy barát "extrákkal" (nem volt köztünk még szeretkezés).

Amikor náluk voltunk, akkor iszonyatosan sokat csókolóztunk, volt olyan, hogy fekve, egyszer ő volt rajtam, hol fordítva, lovagló pózban és hullámuztatta a csípőjét.

Nem volt semmilyen újjazás, csak csókolóztunk.

Nagyon szeretem ezt a lány és mem szeretném elveszíteni.



2014. okt. 19. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
hát ha nyílvánodan nem akar akkor még nem vállal fel sztem
2014. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Szégyell téged, dobd ki!
2014. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Lehet szégyell téged...vagy nem tudom....:S

Ha valaki a párom, akkor nem csak a hálószobában az.


De lehet csak nem szeret nyilvánosan kavarni..

Én pl utálom amikor elöttem pl a buszon úgy nyalják egymást a 16 évesek, mint amikor a csöves kinyalja a rámásdobozt. :D áááá

2014. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 3-assal.Engem is irritál ha valakik nyilvánosan nyalják-falják egymást.
2014. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor még várjam ki a végét ???
2014. okt. 19. 13:09
 6/14 A kérdező kommentje:
1-es kommentelő, Hogyan tudnám elérni, hogy felvállaljon ???
2014. okt. 19. 13:12
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Ekkora hülyeséget, hogy nem vállal fel! Aki szégyelli a párját, és nem akarja felvállalni, az nem fog vele szenvedélyesen, órákig csókolózni!


Kérdező, egyszerűen arról van szó, hogy a barátnőd értelmes lány, nem szereti, ha az emberek nyalják-falják egymást az utca közepén, mert tisztában van azzal, hogy az ilyen cselekedetek négy fal közé valók, nem az utcára és az iskolába.

2014. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bocsi azt nem is írtam, de amikor után vagyunk, akkor fogjuk egymás kezét, és nincs az, hogy jajj most nincs kedvem...
2014. okt. 19. 13:15
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánosan én sem szeretek csókolózni, mert zavar, ha más néz és egyébként se oda való. Egy rövid puszi vagy búcsúcsók belefér, de a hosszú smárolást hagyjuk otthonra. Ettől függetlenül imádom, szeretem a barátomat aki mindennél fontosabb nekem, ne ebből vonj le következtetéseket
2014. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem csókolózom nyílvánosan. A pasim ezt nem fogta fel és mindig bepróbálkozott, ez miatt szakítottam. Ez nem felvállalásról szól, ilyen a gondolkodása.
2014. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!