Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget vagy tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget vagy tanácsot szeretnék kérni valakitől aki már átélt ilyet . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakított velem a barátom.El kellett koltoznie es elromlott a kapcsolatunk, nem volt idonk egymasra. Annyira tokeletes volt vele minden, ugy ereztem ő az igazi es jobbat nem talalok. De ki mondta h vege. Nem tudok tovabb lepni sem felejteni es nagyon felek h nem fogok.talalni meg 1 ilyen embert :( tapasztalatok?? Volt mar vki.ilyen helyzetben?
2014. okt. 19. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Sya,persze ezen mki átesik,én is éreztem ugyanezt hogy az adott lány vagy tökéletes, aztán vége lett!

Nehéz feldolgozni, mondjuk én azóta se voltam szerelmes de ez most mindegy,nehéz lesz,de próbáld elfogadni

2014. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat ettől félek én is h többet már nem leszek szerelmes :(
2014. okt. 19. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónapja lett végleg vége,mert elég csúnyán átvert a fiú. Borzasztó volt a szakítás utáni időszakom, azt hittem végem van. Mostanra kezdem jobban érezni magam, bár még szeretem, és hiányzik is de az idő tényleg segít valamennyire.

Sírjál nyugodtan, attól kicsit megkönnyebbülsz, és foglald el magad mindig valamivel, ne legyél egyedül.

kitartást neked!:)

2014. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is: nem arra kell gondolnod, hogy nem találsz, le kell szűrnöd, hogy a megszakadt kapcsid mit üzen Neked .

Biztosan el kellett költöznie, nem lett volna más megoldás ? Ha nem , akkor el kell fogadnod, mert amíg ezt nem teszed, nem engeded el, újat sem fogsz tudni kialakítani...

Írhatsz priviben !

2014. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!