Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen feltekeny vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen feltekeny vagyok mit tegyek? Hogyan kuzdjem le?

Figyelt kérdés
Segitsetek kerlek !! Ok nelkul feltekeny vagyok!! A pasim egy angyal hozam en meg gyanusitgatom hogy csal engem..es evvel fajdalmat okozok neki es idegesitem es felek hogy elfogom vesziteni..mit tegyek?

2014. okt. 19. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert magadban nem bízol, kétségeid vannak saját magaddal kapcsolatosan. Ne ő szívja már meg. Ez idővel csak rosszabb lesz, szerintem engedd el, nem hozzád való.
2014. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás: ne féltékenykedj, mert előbb-utóbb tényleg elveszíted. Nincs erre semmi 'gyógyír'.


Ha nagyon nem tudod kezelni, menj el pszichológushoz.

2014. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja ez meg a másik, igaza van az #1-nek. Nekem is van ilyen ismerősöm, hogy a pasi mindent megtesz érte, a csaj meg kb szarik rá, meg állandóan féltékenykedik. Én a pasi helyében már rég otthagytam volna, de az meg olyan vak, hogy nem tud mást mondani azon kívül, hogy "hát mert szeretem". Bár ő se tudja miért.

Szóval jobb, ha ennek szakítás a vége, mert ez egyikőtöknek se lesz jó.


A pasinak azért nem, mert miattad nincs normális kapcsolata, neked meg azért nem, mert nem bízol benne a saját problémád miatt.

2014. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem szakitunk mert szeretjuk egymast :)
2014. okt. 19. 13:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam a kérdésed alapján az jött le, hogy ő szeret téged, te meg féltékeny vagy rá. Ez egyikőtöknek se jó.
2014. okt. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!