Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik nektek is nehéz? . (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek is nehéz? . (a többi lent)

Figyelt kérdés
beleszerettem valakibe akibe nem kellet volna. Nem volt szex és mégis iszonyatosan fáj a szakítás. A pasik is így szenvednek ha fáj nekik? Ha igen ők miért nem mondják ki sohasem?

2014. okt. 19. 14:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen fáj, de a férfiak nem mutatják ki érzéseiket, én se mutatom ki sose!

Van egy lány barátom, akivel megszoktam beszélni a nő ügyeimet és ennyi senki másnak nem mondom/mutatom ki érzéseimet

2014. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Bocsi xd kicsit vacakul fogalmaztam :D

Amúgy 20F

2014. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
még annak sem aki miatt szenvedsz?
2014. okt. 19. 14:54
 4/16 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy a többi férfivel hogy van, de nekem igen is fáj.

Egyfolytában azon agyalok, hogy mit rontottam volna el és mit lehetett volna másképp csinálni.

Szerencsére van mivel elfoglalnom magam és így nem sokat agyalok ilyeneken maximum esténként elalvás előtt.

Kimondani meg kimondok mindent, ha van kinek.

Nem tartom magamba az ilyen dolgokat, de arra azért figyelek, hogy kivel is osztom meg ezeket az infókat.

2014. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy a többi férfivel hogy van, de nekem igen is fáj.

Egyfolytában azon agyalok, hogy mit rontottam el és mit lehetett volna másképp csinálni.

Szerencsére van mivel elfoglalnom magam és így nem sokat agyalok ilyeneken maximum esténként elalvás előtt.

Kimondani meg kimondok mindent, ha van kinek.

Nem tartom magamba az ilyen dolgokat, de arra azért figyelek, hogy kivel is osztom meg ezeket az infókat.

2014. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én speciel egyszer akkorát csalódtam a szerelembe,hogy egyszerűen senkit sem tudok magamhoz közelengedni..://
2014. okt. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
az 5ösnek! És ha nem mondod el senkinek mennyi idő alatt lépsz túl a dolgon? Egyébként érdekes választ adtál köszönöm.
2014. okt. 19. 15:48
 8/16 anonim ***** válasza:

#7

Ezt nem tudnám leírni, hogy mennyi az az idő mikor már nem gondolok(annyit) a másikra. Egyszerűen csak elmúlik(de nem teljesen).

Tényleg igaz, hogy kell valami amivel le lehet foglalni magunkat ilyenkor.

Legutóbb például mikor valakit el akartam felejteni akkor autószerelésre adtam a fejem. :)

Inkább azon agyaltam mit a másikon.

Ha gondolod írhatsz és beszélgethetünk itt vagy máshol. :)

2014. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyébként szívesen! :D
2014. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm. Szóval már több ilyen is volt nállad!? Nekem még ez volt az első és fáj nagyon.
2014. okt. 19. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!