Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl? Vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl? Vagy tényleg én futok utána?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy ha én nem teszek érte, akkor nem is találkozunk. Úgy értem, ha dolgozik, én megyek fel elé és van, hogy egy órát várok rá. Ha jön haza egy órára akar csak összefutni, mert ő fáradt. (Igaz, nekem kell többet utazni.) De ha haza is megy, akkor sem alszik, és így is később fekszik le. Egyszer kétszer vár engem meg, ha jövök suliból. És mikor mondom, hogy akkor menjen haza, azt mondja, ok. Nem érti, hogy jól esne, ha ő mondaná, hogy látni akar és egy kis időt együtt tölteni. (És úgy érzem, hogy nekem kell mindig dönteni és meg mondani, hogy mit tegyen.)

19L


2014. okt. 19. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben a kapcsolatban nincs egyensúly, nincs összhang. Ha nem tudtok dűlőre jutni, nem jósolok nagy jövőt Nektek.
2014. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Turbo Jani válasza:
Szerintem túlságosan ráreagálsz
2014. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!