Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú nem akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nem akar tőlem semmi komolyat, azt nem tudom megváltoztatni sehogy?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem. :)
2014. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én pl. utálom a rövid kapcsolatokat, meg az egyéjszakás kufircokat

emberfüggő.

2014. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De meg tudod, de nem mondom meg hogy hogyan.

Ma ilyen antiszociális napom van.

2014. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dugni akar és csak kapcsolatot nem akar?
2014. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi az oka, hogy nem akar. Ha egyáltalán nem akar kapcsolatot, akkor nehezen, ha téged nem tart elég értékesnek hozzá, akkor kicsit talán könnyebben, ha bizonyítasz.

Más kérdés, hogy ha valaki kifejezetten személyre szólóan engem olyannak nézne, aki csak szexre alkalmas, elérném, hogy ez megváltozzon benne, és amikor már kapcsolatot akarna, akkor belerúgnék egy olyan isteneset. :D

Szerintem ha kifejezetten tőled nem akar komolyat, akkor hagyd a francba, többet érdemelsz annál, minthogy teperj, és bizonyítani akarj.

2014. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!