Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem taszítanak a hájas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem taszítanak a hájas pasik?

Figyelt kérdés

Barátnőim odavannak a "mackós" pasikért, engem viszont taszítanak. Kezdem furán érezni magam..

Szerintem egy férfi úgy férfi, ha izmos, nem pedig egy plöttyedt puding. A hájmell meg.... na az nagyon durva :S


Van egy tök aranyos, kedves srác, aki udvarol nekem, de 110 kg... Magas, de így is hájas...


Ja és amúgy nem a külső alapján választok párt, de nem tudok olyannal lenni, akit undorítónak tartok...


2014. okt. 19. 16:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
32%

Igen, csak téged!


Ui.: Megnéznélek téged is majd 3 gyerek után.


25N

2014. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
A hájas pasik szültek már 3 gyereket?
2014. okt. 19. 16:58
 3/34 anonim ***** válasza:
Azért a mackós nem hályas... De tényleg negatív dolog, ha túl sok van rajta. Aki meg udvarol neked, annak lehetnél egy bíztatás, hogy fogyjon le és akkor lehet veled. :)
2014. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 TallandThin Boy ***** válasza:
Természetesen nem csak téged. De nem is ez a lényeg, hanem, hogy olyan párt találj, akihez vonzódsz. Ha te pedig nem vonzódsz a túlsúlyos férfiakhoz, akkor hagyd őket, ehhez senkinek semmi köze.
2014. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Kurtz Bickle ***** válasza:
A férfi kívül kemény, belül lágy, hogy Muszasi barátom szavaival éljek...
2014. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Csak mostanaban mintha divat lenne ezt szeretni... Ahogy az ecsetfejuket is..
2014. okt. 19. 17:00
 7/34 anonim ***** válasza:
Én megertelek Kérdező azért nem mindegy ki mennyire hájas!
2014. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
És egy nő úgy nő, mint te?
2014. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 TallandThin Boy ***** válasza:
#1 A kérdésben nem a nőkről volt szó, de ha már itt tartunk 3 gyerek után is nézhet ki valaki jól, nem muszáj kövérnek lenni. Ha valaki elhagyja magát, arról csak ő tehet.
2014. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek amúgy mi értelme?
2014. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!