Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a viselkedés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a viselkedés a barátomtól?

Figyelt kérdés
Elore is bocsanat, hogy ekezet nelkul irok, de ilyen a billentyuzetem. Szoval 4 honapja vagyok egyutt a baratommal, akivel nagyon szeretjuk egymast, de eleg komoly gondok merultek fel. Rossz napjain otmillioszor at kell gondolnom mit mondok, mert megsertodik, es utana fogja es lemondja a kovetkezo talalkozast mert hogy neki ido kell. Hagyom, aztan megbeszeljuk es orak mulva megint visszajon a tema, de O hozza fel es akkor mar szakitas a tema. Nincs sok ideje, de ami van azt altalaban velem tolti. Nagyon szeretem, teret termeszetesen boven adok neki, ha keri, hogy hagyjam, hagyom. Multkor probaltam felviditani de szerinte viccet csinaltam a problemajabol, es szakitani akart, vegul atmentem hozza hogy ezt szemelyesen beszeljuk meg, mert nem facebook, meg telefon tema. Kibekultunk. Most bulizni voltunk, es az o baratainal, akiket nem ismertem meg, viszont o eltunt 3 orara egy sraccal kocsikazni, engem otthagyott,a tobbiek mondtak, hogy elment, nekem nem szolt, de megbocsajtottam neki kapasbol. Aztan ittunk, es amikor lefekudtunk aludni, nem fekudtunk le, de csokoloztunk, meg csak ugy szeretgettuk egymast, es megkarmoltam a hatat, teljesen kiakadt de nem vettem komolyan, es megint megkarmoltam, utana bocsanatot kertem persze es semmi baj nem volt utana, nem haragudott. Utana megint feljott a tema, es olyanokat mondott, hogy o nem akar holnap velem talalkozni, nem tudja annak ismert e meg aki vagyok, fel tolem, es elbizonytalanodott. Egesz delutan sirok mert nem veszi fel a telefont, nem tudok mar vele beszelni sem. Tudom, hogy hibaztam es sosem teszek ilyet tobbet, de ugy erzem ha hibazok azonnal elakarja dobni az egeszet, ha o hibazik en eltudom neki nezni akarmi is az. Bocsanat, hogy hosszu lett de tanacstalan vagyok. Koszonom a valaszokat elore is.
2014. okt. 19. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom őt bántani de ez eléggé gyerekes viselkedés. A te döntésed hogy meddig maradsz vele vagy meddig sem, de egyszer te is megpróbálhatnád hogy te mondassz nemet ha keres vagy te mondod azt hogy akkor vége lesz. Szerintem be fog szarni és összehúzza mgát. Remélem majd csak felveszi a telót
2014. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de a te barátod inkább hisztis kislány mint "férfi"....én biztos nem pitiznék neki állandóan és nyalnám a seggét, hogy velem maradjon.

Ha azzal "fenyeget" vagy sértődik be állandóan hogy elhagy, akkor had menjen, majd rájön a kicsike, hogy sok "nő" az ilyen nyafogós viselkedést nem kultiválja......

2014. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy azt mondtam, ha nincs kedve valamihez, szoljon, es hogy ahhoz h holnap talalkozzunk, neki bizony nincs kedve es sajnalja, meg hogy neki ido kell ilyenekhez. Kozben en orlodom es eleri hogy mar magamat hibaztassam baromira...ebbe belefogok orulni joforman.
2014. okt. 19. 17:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia,ismerkedj egy FERFIVEL
2014. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
Szted fontos neki a kapcsolat ha minden kis szirszar miatt szakítani akar?
2014. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit gondoljak mar, szerinte mivel megkarmoltam miutan szolt, ezert felnie kell tolem, o nem ismert meg engem jol, es elbizonytalanodott. Most azt mondta majd beszelunk es elkoszont. Mindig en rohanok utana...mert szeretem, de ugy erzem ez nem kolcsonos.
2014. okt. 19. 17:19
 7/11 Bad G-Sus ***** válasza:
hagyd ott ezt a nyomorekot
2014. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Irigylem a türelmed, de tényleg! Nem sok (mit nem sok, szinte egy sem) lány tűrné el ezeket, hogy a pitiáner kis hülyeségeken felhúzza magát, és szakítani akarjon. Nem akarlak elkeseríteni, de ha ő ennyire nem veszi a poént, és minden kis szir-szaron felhúzza magát, sokáig nem lesztek együtt... Egyszer Neked is be fog telni a pohár. A személyiséged alapján én azt mondanám, hogy Nálad inkább utóbb, mint előbb, de rá fogsz unni erre.

Jah, és a hiba szerintem nem az ön készülékében van...

30/F

2014. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Költőnő? ***** válasza:
100%

1. Imádja a drámát.

2. Már szakítani akart csak keresett vmi "okot" rá.

Jéézusom egy hetet nem bírnék egy ilyen nebáncsvirág barom mellett.

2014. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ra nem vonatkozik az, hogy hagyjam es megnyugszik, ha nem keresem egy nap es masnap igen, ugyanaz van mint elozo nap. Ha meg sikerul nehezen megbeszelni es elfelejteni akkor pedig addigra en mar napokig orlodtem es baromi szarul vagyok. Nem is tudom ezekutan mit tudnek neki mondani.
2014. okt. 19. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!