Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom elfogadni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elfogadni hogy a páromnak már van gyereke az elöző kapcsolatábol?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nehéz elfogadni ezt a helyzetet az elején azt hittem menni fog de most nem,mit tegyek? Úgy érzem én háttérbe szorulok harmadiknak érzem magam a gyerek és az exe után és hiba mondom a párommnak az modja ne beszéjek hülyeséget most mit tegyek vagy hogy csinájam ?

#gyerek #kisbaba #szerelem.ex
2014. okt. 19. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves a gyerek? Ha nagyon pici, akkor nincs semmi baj, de ha már nagyobb, akkor nem lenne jó, ha nem lenne veled jóban. Próbálj meg vele jófej lenni, ismerd meg, hogy elfogadhasd gyakorlatilag a saját gyerekednek. :)
2014. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jól látod, hogy neki mindig a gyereke lesz az első. Akinek van már gyereke, mind így van vele (már aki olyan, hogy törődik is a gyerekével, és nem csak nyűgnek tekinti...).

Egyrészt örülhetsz, hogy a párod ezek szerint egy rendes, normális apa, aki nem hanyagolja el a gyerekét. Viszont megértem, hogy te emiatt "háttérbe szorultnak" érzed magad. Nem tudom, mit lehetne tenni, igazából neked kell megbarátkoznod a helyzettel. Ha nem megy, előbb-utóbb valószínűleg vége lesz a kapcsolatnak.

Egyébként ő neveli a gyereket, vagy a volt párja? Az se mindegy.

2014. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha neked lenne gyereked, neked is ő lenne az első.


Nem kell ezen sokat filozofálni, a lényeg a lényeg, hogy vagy el tudod fogadni vagy nem.


Ha nem, akkor minél hamarabb véget kell vetni.

2014. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat hát a gyerek 2 honapos a párom 22 éves most akarunk össze kötözni és az exénél van a gyerek de én attol félek meg a párom családja is hogy ez a nő csak a gyerekel akarja meg fogni sajnos a páromat
2014. okt. 19. 17:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod elfogadni, hogy a párodnak van egy gyereke, aki fontos neki, akkor nincs értelme egy ilyen emberrel tervezned. Keress egy olyan pasit, akinek nincs gyereke. Nem mindenki tud egy ilyen emberrel kapcsolatot kezdeni, nem mindenki tud egy ilyen helyzetet elfogadni.

Mióta vagytok együtt? Mert furcsa, hogy a gyerek még csak 2 hónapos, ti meg már össze akartok költözni...Mert ha belegondolok, akkor még 1 éve sincs, hogy az a gyerek megfogant...

2014. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a gyerekkel akarja megfogni, akkor elég buta a nő. Már most is látszik, hogy nem sikerült neki (mivel veled van és nem vele). Ilyenektől ne félj.
2014. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mert porbál nekünk keresztbe is teni egyik nap le vitte a babát a páromhoz én meg épen menetem mert ez reggel volt hallota mikor azt beszélük hogy este majd el megyük moziba meg vacsizni ere este megyek a barátomhoz és nem tudunk el meni az exe elvileg véletlenül le késte a busszt és a barátomank kelet hazavinie
2014. okt. 19. 17:57
 8/9 anonim ***** válasza:

2hónapos a baba,de már szétment az exével?


Szerintem hagyd ezt a pasit...

2014. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8: nem feltétlenül a pasiban kell keresni a hibát. A párom exe elméletileg meddő volt, gyakorlatilag kiderült a kapcsolatuk 4. hónapjában, hogy nem az. A kapcsolat maga szexen alapult, a párom nem akart semmi komolyat és hosszútávút attól a nőtől és ezt a tudtára is adta. Nem is éltek együtt, semmi ilyen nem volt. A párom megmondta, hogy törődni fog a gyermekével, nem lép le nyomtalanul, de köztük soha semmi nem lesz így sem, hogy szülők lettek. Soha nem éltek együtt, párom viszont nagyon sok időt tölt a gyerekével, nagyon jó apa.


Kérdező: ezt nem lehet erőltetni. Sajnos én ugyanebben a helyzetben vagyok. A gyerek most lett 4 éves, mi fél éve vagyunk együtt. Én nem vagyok túl gyerekbarát nő, sajátot sem biztos, hogy akarok. Azt hittem, majd jól elleszek a kicsivel, de nem tudok vele mit kezdeni, tök idegen nekem ez a szitu. Szóval csak kettesben szoktunk találkozni a gyerek nélkül, viszont hosszútávon mindketten tudjuk, hogy ez nem fog működni. Én nem érzem, hogy háttérbe szorulnék, semmi ilyesmi, egyszerűen csak nem értek a gyerekekhez, és ez később se hiszem, hogy változni fog, az meg elég kellemetlen lenne.

2014. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!