Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam neki, hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam neki, hogy mondjam el az igazat?

Figyelt kérdés
Azt mondtam a srácnak akivel találkozgatok hogy már volt párkapcsolatom. Nem hazudtam neki hosszú kapcsolatról kb fél évet mondtam. Azért tettem mert már nem vagyok tini. Mikor rákérdezett mióta nincs barátom cikinek éreztem a dolgot. Neten ismerkedtünk meg és elsőnek csak szimpla barátkozásnak indult.

2014. okt. 19. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki őszintén, hogy még nem volt barátod, és azt is, hogy miért nem mondtad ezt el eddig! Remélhetőleg meg fogja érteni, hogy cikinek érezted a tapasztalatlanságodat. Többet azonban ne hazudj neki, mert akkor már nem fog benned megbízni.
2014. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen mondta hogy neki az őszinteség a legfontosabb azért félek.

Plusz nehéz erről beszélni szerintem sejti is ( vagy tudja) mert a legalapvetőbb dolgok is az érintkezésben elég újak.

2014. okt. 19. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is a legjobb az őszinteség! Csak akkor tényleg azt is őszintén mondd el, hogy miért nem merted neki bevallani! Ha normális a srác és komolyan gondolja veled, akkor meg fogja érteni, és talán meg is fog nyugtatni. Ha pedig emiatt nem fog már találkozgatni veled, akkor egyrészt tanulj a hibádból és máskor a kezdetektől légy őszinte, másrészt sz*rd le ezt a srácot, mert akkor ennyit is ért! (De nem gondolnám, hogy ez lesz, szerintem megértő lesz veled.)

És többször tényleg ne hazudj. Hajrá, sok sikert!

2014. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
3. válaszlóval teljesen egyet értek csak még annyit h minél hamarabb mond el neki ne húzd sokáig. :D
2014. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy párszor dobtak már vissza, mert 21 évesen nem volt még senkim (sokaknak meg már igen), de mindig megmondtam, hogy ő az első barátom. De ez sok mindenből kiderülhet: milyen gyakran keresed, szexualitás stb. És azt hiheti, hogy azért viselkedsz úgy, ahogy, mert mégsem jön be neked eléggé, vagy elsieted és azt hiszi egy éjszakásat akarsz stb., de így tudja, hogy csak azért vagy ilyen, mert ő az első...

Tehát őszintén mondd el, hanyadik ő neked és miért nem mondtál igazat.

Ne félj: találni fogsz egy olyat, akinek nem lesz baj, hogy neked ő az első. Lehet, hogy pont ez a srác lesz az ;)

2014. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

elmondtam neki elég megértő volt


köszönöm a válaszokat

2014. okt. 21. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!