Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen miért kapta fel a vizet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen miért kapta fel a vizet a barátom? Mivel engesztelhetném ki? A sértettsége szerintetek átmeneti és meg fog bocsátani szerintetek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 2 hónapja és eléggé megsértődött.


Elmentünk moziba, aztán sétálni. Végül megyünk hozzá. Minden rendben. Dumálunk, jókat nevetünk. Végig kedves volt.

Várjuk a liftet, ott is mondtam valamit, amin elnevette magát aztán megcsókolt.

A liftben meg furán állt és poénkodva azt mondtam neki hogy psss és erre nem nevetett csak idegesen nézett és utána megérkeztünk, egyből berohant a wc-be és amikor kijött és mosolyogva mondtam valamit ő meg elkeseredetten nézett és mondta, hogy szeretné, ha elmennék.

Kérdeztem, hogy most megsértettem vagy mi van? Én csak poénnak szántam és velem is sokszor megcsinálták és nem bántani akartam. De erre csak halkan megismételte, hogy szeretné, ha elmennék és nem emelte fel a hangját csak szomorúan ismételgette.


Azóta írtam neki több sms-t, FB cseten, felhívtam, semmire sem reagált, egyszer átmentem hozzá, de a tesója nyitott ajtót és mondta, hogy nincs otthon.



2014. okt. 19. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Bepisilt volna?


Mindenesetre, ha engem a barátom minden magyarázat nélkül hazaküldene, akkor eszembe sem jutna, hogy még én írogassak neki, meg menjek el hozzá.

Az a minimum, hogy ő keressen meg, kérjen bocsánatot, és adjon magyarázatot.


A mai lányokban nincs semmi tartás, méltóság. Össze-vissza alázzák magukat a fiúkért.

2014. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit vársz? Semmit sem képesek felmutatni, pár év és már ők fognak harcolni a pasikért és nem fordítva.

Mondjuk a férfiaknál sem jobb a helyzet.

2014. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De most sértő és nagyon rossz dolog, hogy ezt mondtam neki a liftben? Mert úgy érzem, túlreagálja, de lehet, hogy én látom rosszul? Különben csak kerett volna engem pár óra múlva vagy csak reagálna nekem, nem?


Most tényleg olyan sértő, hogy ezt mondtam neki a liftben?

2014. okt. 19. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet bepisilt egyszer mások előtt vagy ezt csinálták ami most a liftben volt, amikor már alig bírta és bepisilt és utána nem csak, hogy teljesen megszégyenült, de halálra is cikizték és nagyon nehezen dolgozta fel. Az is lehet, hogy akkorra már tini volt és hát kellemetlen tinikén bepisilni.

És most hogy újra ilyen szituba került - pisilnie kellett és valaki sisteregni kezd - felidéződött ez az emlék és vele a fájdalom is.


Nem?

2014. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mást nem tudok elképzelni; ha ilyen emlék nélkül csak szimplán besértődik valaki egy ilyen ugratástól ilyen mértékben az bolond.


Nekem is a legjobb barátnőm mondta már meg én is neki és még legjobb barátnők vagyunk, ilyenen az ember nem sértődik meg, főleg nem így.

2014. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-esnél a pont. Hát kérdező szerintem ennek a kapcsolatnak itt vége. Hagyd békén. Vagy magától fog jelentkezni, vagy soha. 1% esélyed van.
2014. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha belegondoltok, honnan kéne az embernek ezen háttérinfókat tudnia?


Ha mondjuk az a szitu, hogy a barát elmeséli, hogy ugratták és ettől bepisilt és nagyon nehezen emésztette meg és a mai napig érzékenyen érinti, akkor tényleg egy szemétláda, aki ezek után azt mondja neki hogy pss ha már nagyon ki kell mennie.


Jogos, ha felkapja a vizet, viszont pár óra alatt csak lenyugszik és rájön, a másiknak fogalma sincs miről van szó, miért akadt ki és legalább leülhetne vele ezt átbeszélni.


Világéletemben utáltam az ilyen dolgokat és sokszor keveredtem bele, hogy valakinek mondtam valamit vagy tettem neki valamit és elkezdett bőgni vagy halálosan besértődött és utána a többiek mesélték el, hogy hát ez történt vele régen és most érzékenyen érinti a téma. És azt nekem honnan kellett volna tudnom????? Mindenesetre elérhetetlenné vált és utána nekem kellett odamennem bocsánatot kérni.


Mindenesetre tényleg csak erről lehet szó... Én idáig gyakran mondogattam a legjobb barátnőmnek, hogy psspsspsss, amikor már alig bírta és közel voltunk a lakáshoz, de ezen nem sértődött be; vagy röhögött vagy leordított, de wc után szóba állt velem ettől függetlenül :D

2014. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vagy az is lehet szimplán túlérzékeny. Exem volt olyan, hogy valami apróságot bohóckodtam; olyan, amin a másik röhög - megtérfáltam hogy valaki ott van de nem is volt ott. És utána rengeteg ideig be volt sértődve.


Van amit mi viccesnek látunk/gondolunk, de a másik meg csak szimplán túl érzékeny és sértésnek veszi.

2014. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!