Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátság extrákkalból előbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátság extrákkalból előbb utóbb össze veszés lessz? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt összeveszés,ellenben hónapokig,hetekig nem találkozás és nem kommunikálás igen.. sosem lehet tudni,hogy akivel ilyen viszonyban van,melletted még hány emberrel van ilyen viszonyban!
2014. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg helyen írni kérlek!


2. Nem, nem feltétlenül. Lehet nagyon jó barátság is belőle.

2014. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 "helyen írni"? és még te magyarázol hogy ki hogy ír? :D
2014. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos !!mi is így indultunk barátnőmmel több mint 1 éve vagyunk együtt :)
2014. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebből bármi lehet (összeveszés, kapcsolat), de jól mondja az 1-es (elképzelhető, hogy nem csak egyet "tart" erre a célra. Ha elég gerinctelen, csak akkor hagyja el ezt az extrás barátot, mikor már egy másik lánnyal tuti a dolog=pár randin túl vannak).
2014. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként én a fiu vagyok a kettő közül. Egy régi jó lány barátommal fordult ilyenre a kapcsolatunk de nem akarok össze veszni vele mert sokszor lelki támaszt nyujt a nehezebb időkben...
2014. okt. 20. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!