Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden : van egy párom több, mint két éve, akivel mostanában afféle válságban vagyunk és próbáljuk rendbe hozni. Pár napja folyamatosan eszembe jutnak régebbi dolgok ( abból az időszakból, mikor alakulgatott csak a jelenlegi párommal), pontosabban egy személy jut eszembe. Számomra érthetetlen, miért pont most gondolok rá ( jó barátom volt, tulajdonképpen "ő volt a másik opció" a párom mellett, csúnyán fogalmazva), de több mint egy éve megszakadt a barátságunk és ez mostanában kezd bántani.


A kérdésem az lenne, hogy másnál is előfordult-e már ilyesmi. Nem értem miért most jut eszembe, meg a korábbi dolgaim. Elképzelhető, hogy a párkapcsolatomban jelenlévő hullámvölgyek generálják ezeket a furcsa gondolatokat, hogy átgondoljam, jól döntöttem, jól választottam-e anno?


Csak építő válaszokat szeretnék! Sajnos nincs jelenleg olyan, akivel meg tudnám ezt beszélni.


2014. okt. 19. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem igen, a hullamvolgy miatt kezdtel el gondolkodni ezeken a dolgokon. Ha megprobaljatok rendbe hozni akkor valoszinuleg szeretitek egymast, es ha tesztek erte rendbe fog az jonni.:)

Sok szerencset!

2014. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Szeretjük egymást, és nem gondolok olyasmire, hogy elhagynám akár ezért a fiúért, akár más miatt. A gondolataim sem mondhatóak szexuális jellegűnek, tehát nem vágyom másra, inkább érzelmi - úgy érzem, hiányzik és lezáratlanság érzése van bennem vele kapcsolatban, ugyanakkor kifejezetten idegesít, hogy miért most jut ez eszembe és bűntudatot is érzek kicsit, pedig nem tettem semmit és nem is tervezek.


Köszönöm még egyszer a választ!

2014. okt. 19. 18:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne erezz buntudatot, egyszeruen csak most ezek eszedbe jutnak. Nekem is 2eces kapcsolatom van, es altalaban ha osszekapunk, akkor en is elszoktam gondolkozni a multbeli emberkeken, de gondolj arra, hogy okkal nincsennek mar az eletedben! Hozza teszem hogy en sem csaltam meg soha a baratomat, sot, ma mar egyatalan nem vagyok az a fiukkal baratkozos lany sem. Csak a vita miatt gondolkozol el ezen, mert ilyenkor jo erzes tolt el, ahelyett hogy szomorkodbal.

Semmit nem jelent, nem sokara rendezodnu fog a helyzetetek szerintem, es ugy latom te is igy erzel.:)

2014. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen, remelem segitettem kicsit. :)
2014. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ma 18:45 Köszi szépen neked is! Nem túl jó érzés, emiatt a lelkiismeret furdalás miatt, mert akkor is eszembe jut mikor a párommal vagyok és ami a legabszurdabb akkor is mikor jól szórakozunk együtt, amikor épp nincs konfliktus közöttünk. Sokszor eszembe jut ez a másik srác, hogy miért szakadt meg a kapcsolatunk és hogy csak egyszer szeretnék vele még utoljára beszélni őszintén. Úgy érzem, hogy sok dolgot nem beszéltem meg vele, nem tisztáztam, mert felületes voltam és most kezdett érdekelni, hogy mi is volt valójában - vagy inkább mi lehetett volna. De mindezt úgy, hogy az agyam tudja, hogy jól döntöttem és a jelenlegi páromat kellett választanom, de mégis talán meg kellett volna tudnom, hogy a másikkal mi is volt... De arra is gondoltam, hogy talán azért hiányzik, mert bár a barátságunk fura volt és nem tipikus, mégis az alatt a kis idő alatt nagyon komolyan tudtunk beszélgetni és úgy éreztem megért. Nem sok barátom van, kevés embert engedek közel és talán a barátsága hiányzik, hogy meg tudjam vele beszélni ezeket a dolgokat pl a párommal való gondokat ( a páromat régebb óta ismerte). De dühös is vagyok rá, mert úgy érzem, hogy kihasznált és csak addig kellettem neki ( mint barát) míg " rossz volt az élete", és amint lett barátnője neki is, rám már nem volt szüksége.


Bocsi, hogy ennyit dumálok, de annyira összezavarodtam. Nem tudom kiadni magamból ezeket, korábban találtam mindig olyat akivel meg tudtam beszélni, de nem érzek most senkit annyira közel magamhoz, talán a páromat ,de vele erről nem tudnék beszélni, mert félek, hogy félreértené vagy megharagudna. Szerintem bekattantam. :D

2014. okt. 19. 19:10
 6/12 anonim ***** válasza:

Mind a ket valaszadp en voltam !:)) szivesne mind a kettot :))))

Nem kattantal be!

Oszinten szolva en ugy. Gondolom hogy fiu es lany kozott nincs baratsag, nekem a legjobb baratom a parom. Nyilvan igazad van, ezt neki nem.adhatod ezt ki..

TenLeg okkal nincs mar az eletedben az a diu! Ha igaz barat lett volna meg mai napig melletted/mellettetek lenne.

En orulok hogy legalabb nekem/nekunk elmondod, mert most epp nekem sincs ugy igazan olyan ismeros vagy barat akivel oszinten tudnak besuelgetni..

Visszaterve, felejtsd el azt a fiut, es koncentralj inkabb a parodnal! Az is lehet hogy eppen ezek a gondolatok okoztak ezt a hullamvolgyet.

Oszinten.. erzel valamit az irant a fiu irant?

2014. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vahy regen ereztel tobbet mint baratsagot?
2014. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ó bocsi, nem figyeltem, ez esetben neked köszönöm az összes választ. :)


A kapcsolatunk nem emiatt indult rossz irányba - ez a páromtól indul, és nyilván nekem is van részem benne, de alapvetően tőle ered én pedig rosszul kezelem.


Talán ennek hatására kezdtem rá gondolni, folyton eszembe jut... Nem tudom mit éreztem, és azt sem hogy ő hogy viszonyult hozzám igazán. Amikor megismerkedtünk, tetszettem neki, próbálkozott és én is helyesnek tartottam, de akkor már ismertem a páromat ( még nem voltunk együtt) , de már alakult. Egyszer megcsókolt, de visszautasítottam a mostani párom miatt. Többet nem közeledett ilyen formában, tiszteletben tartotta a helyzetet, hiszen jóban volt a párommal. De érzelmileg közel került, barátok lettünk és nagyon őszintén tudtunk beszélgetni. Támogattam az új kapcsolatát is, mert akkor már én is összejöttem a párommal, és aztán eltűnt - úgy gondolom az új barátnő hatására. Nem is nagyon foglalkoztam vele, ráhagytam, mert úgy gondoltam nekem is tiszteletben kell tartanom az új kapcsolatát, semmiképp sem szerettem volna félreértést. De most valamiért válaszokat szeretnék és összezavarodtam- és nincs ötletem mi váltotta ki ezt, hiszen nem láttam rég, nem találkoztunk, nem igazán tudom mi van vele.

2014. okt. 19. 20:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Ahaaa..

Igy mar ertem. :)

Az egesz annyi, hogy a vita miatt jutottak eszedbe, hogy mi lett volna ha.. szoval erted.. ha vele jossz pssze, es nem a jelenlegi paroddal.

Az hogy eltunt, erre meg mindig csak azt tudpm mondano, hogy okkal tortent, es ezek szwrint meg sem volt igaz barat. Egyebkent szerintem meg szerethetett, vagy erezhetett valamit irantad amig tartotatpk a kapcsolatpt, es ahogy jott az uj baratno, gy erezte lepnie kell,ezert tunt el. Azota lehet hogy boldog azzal a lannyal, kitudja. Ne jarjon rajta a fejed..

Okkal vagy a baratoddal es nem pedig vele!:)

2014. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi! Egyébként nem érzem úgy, hogy vissza akarnám kapni akár barátként, akár úgy hogy lecserélném a páromat rá, ilyen sosem jut eszembe. Egyébként azt hiszem boldog és én ennek örülök. :)


Köszönöm még egyszer!

2014. okt. 20. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!